Kaviareň sveta Knóssos

DeletedUser4452

Hosť
Ak som tam ja, tak len najlepší..:D :D

Ale nie, neviem, s kým si hral, ale taký hannibal barkas, itachi, sanenko, Barbar22, Smažiak, taskop, Joyoo....

A ešte ďalší, niektorí moji kamaráti z grepolisu a potom iné staré známe mená, ale tie neprezradím, sľúbil som to..:)
 

DeletedUser4452

Hosť
Len príď..:)

Je to neuveriteľné, ale počet prihlásených ľudí na tomto svete sa vyšplhal na závratných 1060!!
 

DeletedUser4452

Hosť
Nenavážaj sa mi do dobývania! :D :D A hej, rýchlosť 1 je smrtiaca...:( A na akom svete si hral, ak smiem vedieť?
 

DeletedUser5366

Hosť
Prvé 2 spojka uz dosiahli 40/40 na začiatku sveta krása :DDD
 

DeletedUser5366

Hosť
Ja mam pocit ze každý chce bezpečne teplúčko ale tak co z 99% sa rozpadne kvantita do mesiaca :) mne osobne to je jedno ale páci sa mi keď sú plne stavy :D
 

DeletedUser4452

Hosť
Myslím si, že to je normálne, keď chce niekto patriť do spojenectva o ktorom vie, že ho v prípade núdze podrží... Jasné, veľa hráčov sa tam chodí skrývať, ale tým to aj tak nepomôže.. Buď ich vyhodia alebo dobyjú nepriatelia... A počas každého jedného sveta sa udejú aspoň 3 veľké rozpady spojenectiev, kým sa všetko utrasie, to jednoducho byť musí..
 

DeletedUser5366

Hosť
Jj to máš pravdu len aký má zmysel nabrať 40 ľudí keď vieš ze polka z nich bude farma alebo sa len skrývajú? Prečo nezoberieš 20 aktívnych a schopných niečoho co tých 40 nedokáže ?:p
 

DeletedUser4452

Hosť
Hm.. Poznáš 20 schopných hráčov, ktorí by sa nachádzali na 5 ostrovoch okolo teba? Asi nie.. A keď tam nikoho nepoznám, môžem len hádať, kto je dobrý a kto nie...
 

DeletedUser5366

Hosť
Na ithake som poznal. No Urobil som chybu a vidíš Ako sme dopadli :) tak snad sa všetci poučia a nebudú uzatvárať zbytočne pakty :)
 

DeletedUser5856

Hosť
Zdravím. taktiež hľadám skúsených hráčov... Chcel by som založiť nejaké spojenectvo skúsenejších hráčov :) ak ma niekto záujem prosím spravu.
 

DeletedUser4452

Hosť
Hej, veľmi ma to pobavilo, keď tu ktosi na začiatku sveta napísal niečo v zmysle, že Teleporters sú nezastaviteľní..:D
 

DeletedUser5856

Hosť
:D Ja som bol v tom spojenectve na svete Atény skončili sme druhy ale nič moc to nebolo
 
Hore