Kaviareň sveta Knóssos

DeletedUser4133

Hosť
Po druhý krát za sebou pomalý svet s dobytím v mojich očiach len plač :(
 

DeletedUser6000

Hosť
Zdravíčko, jestli jde sem hrát nějaká skupina zkušených hráčů rád se přidám napište zprávu, klidně dám fb a nějak se domluvíme :))
 

DeletedUser3462

Hosť
moze mi niekto vysvetlit preco SK CZ su neni spolocne servery ?? bolo by viac ludi viac chuti takto sa maruju iba cca 2 alebo 4 spojky keby je spolocny svet SK CZ bolo by to zaujimavejsie :)
 

DeletedUser4133

Hosť
Veškerá verejnosť prosí členov admin teamu o upravenie rýchlosti sveta, naozaj sme naňho dlho čakali :( :(
 

DeletedUser4452

Hosť
Áno, keby sa dalo niečo spraviť s tou rýchlosťou.. Bude to nekonečný svet, ktorý dohrá tak 100 ľudí....
 

DeletedUser5859

Hosť
Vidím že viacero ľudí tu má rovnaký názor ako ja , stotožňujem sa s dotyčnými a bol by som rád keby sa rýchlosť zvýšila. Takto to bude zbytočne pomalé a dohrá to pár ľudí , sami dobre viete že celkovo na SK svetoch nehrá veľa hráčov , týmto sa to len zhorší :)
 

DeletedUser5599

Hosť
Minulý svět měl rychlost 4, tentokrát vyšší než 1 dle vyššího vedení čekat opravdu nemůžeme. :)
 

DeletedUser4452

Hosť
Ani keď im vysvetlíte, ako to potom vyzerá na konci sveta? Aby ste vybavili aspoň 2...
 

DeletedUser4133

Hosť
Minulý svět měl rychlost 4, tentokrát vyšší než 1 dle vyššího vedení čekat opravdu nemůžeme. :)
To ano ale je na nom vzbura ktoru neznasame :D Svet pred tym s dobytim zasa pomaly tak ja neviem nabuduce rychlost 0.5? Kazdopadne dneska vysiel na cz GR svet 4/4 s dobytim.
 

DeletedUser3462

Hosť
moze si ho hrat vedenie ja na ten svet nepachnem. A stale mi nebolo povedane, preco neni SK CZ svet ? To tu je fak take neschopne vedenie aby mi to vysvetlilo ?? Zacnite nieco riesit lebo dve spojky aby sa jeden rok riesili na svete a bojovali proti sebe je pekna nuda.
 

DeletedUser5947

Hosť
Ja grepolis už nehram je to pekna nuda už :D ah tie stare zlate časy :D beta <3
 

DeletedUser5366

Hosť
Grepolis nieje nuda. Grepolis je strata času a zbytočne nieco budujes keď aj tak to vrazia dýku do chrbta a potom sa pýšia ze oni sú najlepsi lebo do toho vrážajú prachy.
 
Hore