Kaviareň sveta Knóssos

DeletedUser5947

Hosť
Neviem nepametam si :) ale nesom taky hrac co vydrzi do konca ked ma to zacne nudit idem prec :D a hram inu hry ja milujem len zaciatky
 

DeletedUser5478

Hosť
no nicky by sa nemali menit je to take ako by si sa za tie nicky hanbil na predchadzajucich svetoch
 

DeletedUser5947

Hosť
Nie :D ja som taky ten typ cloveka :D co raz chce to a raz to :D a robim hovadinky v hre :)
 

DeletedUser5478

Hosť
no nic musim sa bat ze ma preberies tak sa budem mat na pozore radsej
 

DeletedUser5478

Hosť
no mam strach a vies bolo viac takychto co pisali dopredu a nic z toho nebolo len plne reci a ziadne skutky. skoda ze uz nemam taku chut do hry ako som maval pred casom. to by si sa v noci nevyspal a cey den by si len uhybal.
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser5478

Hosť
ach jaj fakt som sa pototo. vela stastia a dufam ze uz dokoncis svet a nebudes menit nicky aby si sa za seba nemusel hanbit na dalsich svetoch.
vobec ma hra grepolis uz nezaujima ale nech ti napisu ostatni co su tu co mali docinenia so mnou ci som sa dokazal branit
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser5478

Hosť
veru bajky ale z tvojej strany trosku ucty k hracom grepolisu by si mal mat a to je jedno aky si silny hrac
 

DeletedUser5478

Hosť
ja ta neponizujem ponizujes sa sam uplne sam svojimi vyhlaseniami. ak si frajer a hrac nenapises sem ze ti sem pride partia hracou ktori su ti blizky ci ako si to nazval. keby som chcel aj ja si ich zavolam sem ale naco sa chvalit cudzim perim ked to niekto nedokaze sam??
 

DeletedUser5947

Hosť
:D :D :D grepolis je hra o kolektive :D a oni pod mojim velenim daju kazdeho ! :D (nemyslim spojko kde som)
 

DeletedUser5478

Hosť
normalne sa pozrem na konci ci budete vitazi tohto sveta drzte sa
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser5947

Hosť
Ved som pisal ze mna to nebavi hrat do konca ... mozno oni to budu tahat ale ja urcite nie :)
 

DeletedUser5366

Hosť
No Leumas očividne nepoznáš Martina. Povedal by som ze to je špička medzi elitou.:) nie najlepsi( nepoznam ho v takom pomeee) ale teba by rozobral s prstom v nose tak ako aj 75% toho sveta keby ze tam ide hrat aj jeho svorka :D
 
Hore