Kaviareň sveta Knóssos

DeletedUser5478

Hosť
Svorka vlkov :D tie lamy :D solzekin :D :D :D
No lamy nie sme a solzekin pan hrac ale nevadi len keby kazdy neplakal ze ma bota alebo tak stale to iste. A ze sme lamy? Nie nie lamy odisli z toho sveta lebo nezvladli napor svorky. Co uz
A co tak ai my poslal pozvanku do aliancie? Nemal by si nahodov napisat nieco ohladom vstupu nie hned poslat pozvanku do alianvie?
 

DeletedUser5366

Hosť
Aj tak sa rozpadnu aliance ktoré majú zo začiatku kvantitu jak prasa :)
 

DeletedUser5788

Hosť
zvľáštnej je tento svet takovej záhadky lognem sa a žiadne tie pomocné úlohy žiadny banditi takže som spravil jednu misiu ako zvýšiť baňu a to je vše good lucky to asi áno :)
 

DeletedUser6002

Hosť
Ja už ho nehram strasne dlho trva .... berte ma jednotky mam prec z mesta
 

DeletedUser5788

Hosť
jáááj to je aj svet loool ja že to je len ten screenshot na plochu čo sa nič nehýbe :)
 

DeletedUser5788

Hosť
a oplatí sa to aj hrávať tak aby ťa to bavilo??? :) keď si pozrieš parametre či už na divy,alebo počet hráčov v spojku napríklad 80-100 a pritom na svete je lognutých asi 400-700 hráčov z toho asi za mesiac skončí polovica :) priemer na div je cez rok a pol čo je ako keď 12rokov stratíš sex,lebo sa venuješ hre.mali by prekopať new system hry a hlavne parametre nedá sa hrať 200svetov kde hrajú 500hráčov plus mínus možno 200 :)
 

DeletedUser6002

Hosť
:D ten sk/cz svet by bol top alebo sa neriadit s bossmi ale spustit svet s vlastnymi nastaveniami
 

DeletedUser6002

Hosť
Doebať 2 svety s tym systemom dobyvania je take nemecke :D :p
 

DeletedUser6004

Hosť
Ty si len pekne šťukaj ako ťa ja poznám aj stak by si asi ty jeho farmil :)
 

DeletedUser4133

Hosť
Doebať 2 svety s tym systemom dobyvania je take nemecke :D :p
Tymto si akoze co myslel? Mas rad vzburu kvoli tomu ze ti staci dojst raz za den naklikat surky a potriet ci nemas povstanie?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser5366

Hosť
Aj mne by uz vzbura vyhovovala skrz čas :D hradby 25 veža deff a čau :D
 
Hore