Kaviareň sveta Iota

DeletedUser1879

Hosť
a aj ja a mojich 25 súrodencov tam tiež ideme a aj spoločné pripojenie si dáme :D
 

DeletedUser

Hosť
Soudruzi Mauriciusi a Sultane, čtu pořádně a tudíž mi samozřejmě neunikla ona kouzelná věta že že výsledky nejsou závazné.
Já se jen ptám PROČ ? K čemu je pak dobrá anketa ? Proč namlsávat hráče na něco, co stejně soudruzi v NDR udělají po svém ? To radši žádna anketa a všichni si jenom zabulíme do polštáře protože výsledek je daný a jde se dál, ale aspoň by se odboural moment velkého sklamání. Není v tom kus logiky ? Když se v obchodě zeptám, jakej budou mít příští den chleba a oni řeknou bílej, tak si lehnu do postele s vědomím že ráno budu žvýkat bílej chleba a šmitec. Ale když mi řeknou že bude možná černej i když vědí, že bude jenom bílej a já se budu těšit zbytečne, tak ráno pak nastáva něco čemu se říká sklamáni a to by právě nemuselo být.
 

DeletedUser

Hosť
Drahý soudruhu,

kdyby nebyly žádné ankety, tak to taky mohlo dopadnout tak, že nám vedení navolí rychlost 1. Takhle bylo zřejmé, že je zájem o vysokou rychlost, proto byla zvolena nejvyšší možná. Tečka.




------------------------------------------------------------




Vážení hráči,

svět bude spuštěn ve 14 hodin.

Přejeme příjemnou zábavu,
Grepo Team
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
lepši darček som sice mohol dostať ale spustenie noveho sveta poteši ešte keby mi niekto ako darček kupil premko :D
 

DeletedUser3132

Hosť
spustenie noveho sveta ako darcek nepovazujem ale premium uvitam aj ja :D
 

DeletedUser3132

Hosť
jj logol som sa neviem ako dlho to tam vydrzim hrat naplno ale tak skusim a uvidim :D
 

DeletedUser3132

Hosť
na SH hram tak ze uz by som skoncil ale este chvilku pohram sa z par hracmy :D ale musim tie svety redukovať :D a ten si otukam aky je a potom sa rozhodnem ze ako
 

DeletedUser1879

Hosť
škoda že zrušili morálku :( chcel som tam ísť a s jedným mestom tam strašiť :mad:
 

DeletedUser3132

Hosť
strasit z jednym mestom mozes na achilovi :D ja to tak robim ale z 3 mestami :D
 

DeletedUser3132

Hosť
on strasi na fore a hraci sa radsej ani neloguju na svet lebo zistili ze ide tam už on :D je to grepolisovi Chuck noris
 

DeletedUser

Hosť
a skpi kedy sa tam logneš a potrbujem od teba ničo na bete :)
a peto pod akym menom si tam ?
 

DeletedUser3132

Hosť
ja som tam pod menom Serif z grepu :D ale ne sak normalne moj nick :D
 

DeletedUser1879

Hosť
ja som tam pod luck1, luck2, luck3....luck25 :D

teda to nie som ja ale moji súrodenci ale keď im apíšete oni budú vedieť kde ma kontaktovať :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
ano a ja som peto852 a to som najmladsi spomedzi surodencov ostatny su peto001 - peto851 tak si ma nepomylte som peto852
 
Hore