Kaviareň sveta Iota

DeletedUser1879

Hosť
keby mali svety fungovať bez morálky tak by museli nové spúšťať minimálne každý druhý mesiac, lebo pre tých čo sa lognú neskôr by to bolo nehrateľné
 

DeletedUser3139

Hosť
aj mne sa to zdá blbé :) a pre teba viliam ja si mislím že na thete je dost velká nuda :) ale klobuk dole pred tebou porazil si také silné spojenectvo ako je PRETORIANS všetci boli skusený z ety :) a dokázal si vybudovať takú silnú ally :) fakt klobúk dole :)
no jo dal to ale zabudol si na mňa v tej Bitke ja som tam zohral velmo velku ulohu ako 1. hrac pretorianov :D

No ja tam pôjdem hať kto ma pozná ten vie čo môže čakať a kto nie tak ten spozná :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3190

Hosť
No na svete LAM by každy bol pan. Som zvedavy kto na Iote bude :)
 

DeletedUser1879

Hosť
lobosk1 a ty ak nepoznáš sultána tak ho zachvíľu spoznáš :D
 

DeletedUser3132

Hosť
on je este mlady doubleposty nebudu az take vazne priestupky :D

inac ten Smolko ty si novy na tomto ucte ci tam je ten stary muderlant?

inac na game moralka nieje a logol osm sa tam 3 mesiace po zacati sveta a niesom prvy ale zo svojou poziciou som spokojny
 

DeletedUser1879

Hosť
no ale ty si sa vopchal do swatu :D ten tam bol namiesto morálky :D
 

DeletedUser3132

Hosť
nahodou sme najprv boli bez SWATu a a az neskor sme boli SWAT a nikto nebrani mat SWAT aj na iote a mylsim ze na SL (svet Lam) tak tam je tiez nieco ako SWAT na game :D
 

DeletedUser3132

Hosť
ale nevydrzi to vecne, a myslim ze pri tychto nastaveniach na novy svet nejdem a aj vela dalsich ludi nepojde
 

DeletedUser3472

Hosť
s tou rýchlosťou jednotiek 1 to riadne zabili, mohli už aspon 2 dať...to bude zbytočne pomalééé
 

DeletedUser

Hosť
Ja tam idem, gamma bohvie ako dlho vydrží, epsilon tiež bohvie ako dlho a tým pádom je voľba jasná, zobrať chváličom z fóra mestá. :)
 

DeletedUser

Hosť
Súdruhovia z grepotýmu, prečo nám nám dávate falošnú nádej o možnosti nastaviť si svet podľa našich želaní ak to potom aj tak rozhodnete podľa seba ? V ankete s prehľadom vyhrala rýchlosť sveta 4 a vy tam fuknete rýchlosť 3. Rád by som počul nejaké polopatistické vysvetlenie s objektívne nevyvrátiteľnými príčinami, aby som sa zbavil narastajúceho pocitu, že z nás robíte chu-
domyseľných trpákov. Toľko môj príspevok do diskusie a vopred ďakujem za skorú odpoveď bo som taký najesrdený že až.
 

DeletedUser

Hosť
Ramsesi..
Kdybys četl pořádně tak bys věděl že výsledky nejsou závazné. O nastavení rozhodují v INNO a považujeme za nebeský úspěch že Crony vyhádal svět bez morálky, v době kdy je to skoro unikum. Takže zanech napadání a invektiv. Nebo jsi se domníval že hlasy desítek hráčů budou závazné ve hře kterou hrají tisíce lidí?
 

DeletedUser

Hosť
Sudruhovia z Grepo teamu se pro vás snaží dělat co se jen dá a ty to evidentně dokážeš hezky ocenit. .-)
Jelikož u vedení v Německu neprošla rychlost 4 tak jsme pro vás dali nejvyšší možnou rychlost a tou je 3. Jak jinak ti to vysvětlit fakt nevím.
 

DeletedUser3231

Hosť
veru veru..zbytočné ankety keď aj tak to bude inak a tá rýchlosť jednotiek je preto pomalá,aby INNO zarobil viac na skracovaní výroby jednotiek :D asi im je málo...
 
Naposledy upravené moderátorom:

Crony

Administrator
JE tam jasne napisane ze vysledky sa nemusia prejavit vo vyslednom nastaveni sveta?
JE.
Nie vsetko zalezi od nas ako hernej podpory a vzdy sa snazime maximalne vyjst v ustrety.
Takisto treba brat v uvahu kolko ludi hlasovalo, v pomere k poctu hracov na poslednych svetoch a ako to hlasovanie v podstate dopadlo.
Cize zaujem o rychly svet bol evidentny, robili sme co sa dalo.
Viem ze sa nikdy nezavdacime vsetkym...
 

DeletedUser

Hosť
Ešte niečo na ten noví svet idem hrať ja aj môj brat vo pred dávam vedieť dáme si aj spoločné pripojenie aj sme ho malí na gamme a sme dostatlí bann....tak dúfam že ho zas nedostaneme...
 
Hore