Kaviareň sveta Iota

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči, tímto otvírám kavárnu světa Iota :)

kecejte, debatujte, pomlouvejte :D

Mauricius
 

DeletedUser

Hosť
Nový svet ? Prečo nie

Chlapci, ja len dúfam, že to bude rýchly svet, a že budem pri tom, keď sa bude spúšťať.
 

DeletedUser2467

Hosť
Už sa teším na nový svet. Zatiaľ som sa vždy dostal na stranu, ktorá prehrala. Dúfam, že budem mať teraz šťastie na spojencov.
 

DeletedUser3132

Hosť
Mne sa zdá blbosť že to spúšťajú teraz pred letom, keď hráči odchádzajú a aktivita klesá. Ja by som na mieste INNA počkal do jesene keď už bude menej voľna
 

DeletedUser

Hosť
Ono zarad ku mne a vyhrajeme ale pro to budeš muset taky neco udelat.
 

DeletedUser3690

Hosť
Kto sa pridá k nám ten vyhrá...a kto je s nami sa vynájde a urobí si čas vždy...náhodou mne sa páči že bude nový svet teraz....
 

DeletedUser1720

Hosť
a takych tu aj stale je :D ja zatial co som na kazdom svete hral ma nikde nerozbili :D
 

DeletedUser3690

Hosť
ako napríklas každý?ale my vyhráme....alebo sa o to aspoň pokúsíme...
 

DeletedUser

Hosť
Chlapci každý z vás tu melie že vyhrajete tento svet ale vyhrat svet môže len 1 spojenectvo :)
 

DeletedUser3132

Hosť
len blazon môže povedať niečo čo je blbosť, a stavim sa že každy z tych LÁM čo sem napísali že to vyhraju maju pod 15 rokov a maju strašne ružove ouliare a silacke rečičky. Ja možem povedať že dnes vyhrám športku a vyhrám? mylsim že nie. Tak tu netrepte somariny že kto z Vas je väčšia lama.
A ďakujeme za návštevu fóra už tuna bola nuda. :cool:
 

DeletedUser

Hosť
ja to nevyhram urcite lebo ja nejdem ale prajem vam svet s nastavenim ake si zasluzilo SH 4 rychlost vzbura a podobne :D
ale sledovat budem kto a ako
 

DeletedUser3690

Hosť
Ja netvrdím,že je isté že vyhráme ale bolo by na čase....a tvrdím že sa o to pokúsíme...myslím,že šance máme....tak ako ty s tou športkou....
 

DeletedUser3690

Hosť
ale nechajme to tak a dajme priestor činom nech to je ujž ako chce hlavne nech sa zabavím!
 

DeletedUser3132

Hosť
ale nemyslel osm len teba boli tu este nejaky spekulanti. ale no zmenme temu....

nikde som nevidel ci chceme alebo nechceme moralku. Urcite ju NECHCEME.
 
Hore