Kaviareň sveta Iota

DeletedUser

Hosť
hodilo by sa aby sa spravila dajaká anketa že akí Grepolis bychceli mať hráči.... :D
ja by som sa rozpísal aj na pol strany.... :D
 

DeletedUser

Hosť
na to nepotřebuješ anketu:) stačí si založit téma v nápadech a návrzích, nebo v hostinci.. podle toho jestli máš jeden dva nápady, nebo jestli chceš opravdu širokou diskuzi o celkovém směrování grepu
 

DeletedUser3132

Hosť
warior alebo mozes rovno hadzat hrach na stenu :D vyjde ta to na rovnako.. :D :D
 

DeletedUser

Hosť
možno... :) asi dakedy ked sa budem nudiť tak si zlaožím tému a riadne sa rozpíšem :p
a nápadou na zlepšenie hry mám riadne veľa ale to bi nebolo asi reálne... :D
napríklad aby všetky prehľady+plánovač a vyžiadavač boli bezplatné,
aby sa dalo útočiť s podporou... (bol by to úplne new rozmer)
a tak :D
 

DeletedUser

Hosť
sultán, ty hneď musíš to zatratiť.. čo.. no ja som tiež nad tým uvažovala.. veď koľko hier majú.. a skoro v každej.. človek pre zlepšenie hry musí kúpiť zlatky.. na 12 dní.. Prečo to nedajú na 21 dni.. nechápem.
 

DeletedUser

Hosť
tyhle návrhy nezatracuju já ale INNO a zatratilo je už dávno, renesance by možná byla, ale silně o tom pochybuju. A teď zpět k tématu světa Iota, na návrhy jsou zde jiná místa.
 

DeletedUser

Hosť
inak... nevie niekto aká je denná odmena za 90iaty deň? :D
lebo za 30 je 50 zlatiek, za 60 je 20000 z každej s. tak bi ma to zaújmalo... :D lebo chcem zlatky a nie suroviny... :D
 

DeletedUser3132

Hosť
za 30 odohranych dni v kuse hracom INNO dava za odmenu bud zlatky, priazen alebo suroviny... niekomu sa stane ze mu to hodi 3X po sebe zlatky a niekomu stale nieco ine
 

DeletedUser3132

Hosť
ano lebo to je prvych 5 dni viac a viac a potom je to asi 5 dni to iste a tak dalsich 5 dni to iste a atd....
 

DeletedUser1769

Hosť
i%252527m%2Bback.jpg

petern je s5 :) chybal som??? :D
 

DeletedUser

Hosť
sevas, bratm.. no paráda jasné že si chýbal, kde si sa túlal?
 

DeletedUser1769

Hosť
tulal som :D hram Iotu :D Je to zabava tento 2.0 verzia :D Zvykam si este :D
 
Hore