Kaviareň sveta Iota

DeletedUser

Hosť
No ahojte, po dlhom čase som zasa tu, na všetkých svetoch končím a idem iba Iotu a aj to iba tak na 25-50% lebo mám málo času... :) dúfam že ma uvítate :) :D a za tú vec na Achillesovi sa ospravedlňujem aj keď to moja chyba nebola :)
 

DeletedUser

Hosť
neviete kedy sa spustí znova Grepolis? :( sa nudím tak neviem či idem spať alebo sa mi oplatí počkať...
 

DeletedUser

Hosť
Bohužel ten problém je opravdu závažný, ale pracuje se na tom. Radši jdi spát, ráno to snad bude už ok .-)
 

DeletedUser3840

Hosť
ee vipadok

a co take ticho?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Zatím se všichni snaží řešit následky, anylýza příčin přijde na řadu později...
 

DeletedUser2380

Hosť
Za včerajších 24hodín mi všetko zmizlo, čo som postavil, na čo som útočil, oznámenia, grepolympia body čo mi pribudli prosto všetko, hádam sa to nestalo mne samému a súvisí to s problémami, ktoré sa vyskytli na Grepolise. Je to zvláštne takýto problém som za posledných pár rokov v hrách nezaregistroval... :)
 

DeletedUser3840

Hosť
no aj mne obsadil som mesto a toto bol som v soku co sa stalo?
 

DeletedUser

Hosť
oznámení o nahrání zálohy přišlo i do hry..
jen tak mimochodem, není to první backup na grepolise.. jen doufáme že poslední.. veškeré problémy, hlavně se zlatými směřujte na support
 

DeletedUser

Hosť
ja som zase presvedčená.. že ten nový update.. bude zase kazový.. Na jakú chmaru to zase robia...?? :confused:
 

DeletedUser

Hosť
ja dúfam že odstránia všetky chybi a konečne to bude fungovať.... :D takže programátori držím palce... :D :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
do dúfam aj ja... :D
sultán nám zaručí že grepolis bude bez bugov konečne... súhlasiš sultán? :)
:D
 

DeletedUser3132

Hosť
wari to ty nezaruci nikto kedze je to nemozne... ano programatori INNA nevedia co maju robit (obcas)...
 
Hore