Kaviareň sveta Gamma

DeletedUser1525

Hosť
Nechcem tu nejak subjektivne reagovat na mlhosa, je to jeho nazor na hru a neberiem mu ho, kazdy vie ze ja mam svoj nazor na hru a uprednostnujem bojoveho ducha v hre pred budovanim niecoho, iba chcem poopravit to slovicko ze mne zalezalo na naruseni divu a nie na postaveni - a viac to uz nebudem tu rozvijat , mna jednoducho bavi vymyslat a organizovat utocnu aktivitu .. prajem prijemnu hru v dalsich fazach grepolisu.
 

DeletedUser

Hosť
Matcho ze sa ti chce aj reagovat, no nic, podme teda my lamy dozbrojit a kym tito bojovnici nedaju dovolenky a inno nespusti svet hrdinov, kde by isli tak sa snad este zabavime.
 

DeletedUser3132

Hosť
Pre tych co vravia ze tato hra je o strategii a diplomacii... :D
http://de.wikipedia.org/wiki/Grepolis
Cieľom hry, okrem vytvorenia aliancií s spojencov, predovšetkým vojenského konfliktu s inými hráčmi. Poradie jednotlivých virtuálnych svetov, herné show a hráči v porovnaní so sebou.
http://wiki.sk.grepolis.com/wiki/Hlavn%C3%A1_str%C3%A1nka
Ste pripravení dobyť staroveké Grécko? Chcete ísť po stopách Alexandra Veľkého, Persea, Leonida, Achillea a ostatných gréckych hrdinov? Tak sa pridajte k nám v jedinečnom dobrodružstve vo svete starovekého Grécka.

V tejto online browser hre je vašou úlohou vystavať a urobiť z vašeho malého "polis" (z gréčtiny - mesto) veľkú metropolu, vybudovať mocnú armádu a loďstvo, a nakoniec dobývať vzdialené ostrovy. Na vašej ceste ku sláve a cti by ste mali mať na pamäti taktiež bohov z gréckeho Panteónu: Diova, Hérina, Aténina, Poseidonova či Hádesova priazeň rozhodne o vašom víťazstve či porážke.


A ano uznavam ze hraje tuna ulohu aj strategia najme pri utoceni ale nie pri paktovani ako to vravia iny... To je moj nazor a ano aj diplomacia je potrebna ale odtial potial myslienka hry je ina ;) a uz sa nemienim hadat
 

DeletedUser2189

Hosť
Ale diplomcia patri k taktike...
Bezhlavo bojovat je dost onicom,bezhlavo paktovat je tiez onicom,preto su treba obidve veci
 

DeletedUser

Hosť
ja nemam par rokov ako vy mam kopu inych dolezitejsich veci a som na tomto svete prakticky jeden z najstarsich hracou aj preto ako vidite z mojich prispevkov nesrsia urazky ale iba konstatovanie holeho faktu

na toto musim zareagovat... na game som si musel dat blokovat SS od teba... stacila ta jedna urazliva, ktoru si poslal... a to teda nesvedci o tvojom veku ako tu pises, ale iba o komplexoch, ktorymi trpis... neuraz sa, ale protirecis si... tu sa hras na svetuskara, ale v SS si servitku pred usta nedavas...
 

DeletedUser

Hosť
tak este uvidime kto da 7 divov na tomto svete to bude ovela viac ako dat 4 (4 isli po diplomacii a to musim uznat dobre urobenej ;) )ale 7 bude vojna ako remen asi ;D
 

DeletedUser3132

Hosť
4 isli po diplomacii a to musim uznat dobre urobenej
skipi co je natom tazke? napisat LIONSu ze pocujte vy mate jeden div my 3, vy nechcete aby vyhralo GoF a spol. tak nam ten jeden dajte a budu vsetcy stastny :D

ale musim uznat najlepsiu taktiku pri stavani podotykam stavani mali Predators ty stavali ako draci az na to ich dovolenkovanie neskor...
 

DeletedUser

Hosť
Peťo už to neprežívaj prosím ťa, však na liečenie z toho pôjdeš... A nie že nie, prežívaš to najviac zo všetkých a všetci to aj vidia.
 

DeletedUser3132

Hosť
ale povedal som si ze nebudem reagovat ale tak musim sem tam mensie chybycky vo stylizacii poopravovat a to ,,dobre urobenej" bilo do oci a nedalo my to neapelovat nato... a ja to neprezivam ja som vzdy hlasito apeloval na nieco co sa my nepacilo ak si spomynas ako si nam pomazal forum vtedy ked si ho prerabal ;)
 

DeletedUser

Hosť
gamaci nejak ticho :D uz sa bojuje o 7 divov hm :D dufam ze hej ze ste neskoncili 4 ;D
 

DeletedUser2189

Hosť
tak my sme uz svoje dokazali,postavili sme 4 a tych 7 je este dalekoooo:D
 

DeletedUser

Hosť
nevadi my si pre tie vase 4 prideme, nebude to hned ale prideme.
NFS uz sme susedia ;)
 

DeletedUser1879

Hosť
no dneska na mňa normálne, že akcia, už aj 2 povstania mi dali po 40 útokoch :D ani neviem čo sa tak rozčertili všetci dneska
no škoda, že mi dovolenka večer začína :(
 
Hore