Kaviareň sveta Gamma

DeletedUser1626

Hosť
Myslel nás čo sme sa prebojovali na druhé miesto, povedal to ten ......................................................................................... čo v mojích očiach klesol, pritom mal môj obdiv :rolleyes:
 

DeletedUser1879

Hosť
chceš povedať, že to nie je pravda, že tam to poriadne hráte už len vy? a aj to ako to niektorí od vás vypisovali, ešte keď viedli predátori, že vy vlastne vyhrať nechcete a staviate divy len preto aby nevyhrali oni? :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
nie nie urcite majot dojde na grep a kuka a hned forum hej to co je toto a chalani majot mi nevieme to uz take bolo ked sme dosli :D
 

DeletedUser2675

Hosť
kazdy niečo povie :)) aj mne niekto niečo povedal skorej napisal ale bolo to neslusne ze k.... :D :D
 

DeletedUser3132

Hosť
Myslel nás čo sme sa prebojovali na druhé miesto, povedal to ten ......................................................................................... čo v mojích očiach klesol, pritom mal môj obdiv :rolleyes:
pravdu povediac som nemylsel vac a ani nikoho... ja obcas rozpravam z cesty

EDIT:
upresnim este to rozpravanie, stale rozpravam z cesty... :p
 

DeletedUser2030

Hosť
cca. mesiac sa nemozem pripojit na grep doma cez wifi a teraz my zacal blbnut aj mobilny internet... ide vam grepolis? Ja sa uz pol hodinu nemozem lognut.. nenacita ani stranku..
 

DeletedUser

Hosť
Mam otazku ci Gamma skonci alebo nie. Nieco sa sepka ze ak klesne pocet aktivnych hracov pod nejaky pocet. skonci tento svet.
Co je na tom pravdy
 

DeletedUser1879

Hosť
všetko raz skončí, takže je to pravda
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
ale tak skoro to nebude, kym tam bude tušim 300 hračov tak sme v pohode, a ešte sa tam nepostavili vsetky divy takze aj to je v naš prospech..
 
Hore