Kaviareň sveta Eta

DeletedUser19

Hosť
Pesimista? Skôr by som povedal realista. Ako ste skončili na Zete? Rozpadlo sa vám to po 2 týždňoch, klik :) Skôr vy ste poriadni optimisti, keď si myslíte že tam nebudete mať konkurenciu.
Poradím vám, skúste zahlasovať v ankete za rýchlosť 1, možno vám to dlhšie vydrží :D
 

DeletedUser1810

Hosť
A hádaj prečo.. Lebo sme neboli v rade starších a takmer všetci sme sa presťahovali do ALLY.. Treba do hry vniesť aj trochu optimizmu :)
 

DeletedUser

Hosť
Pesimista? Skôr by som povedal realista. Ako ste skončili na Zete? Rozpadlo sa vám to po 2 týždňoch, klik :) Skôr vy ste poriadni optimisti, keď si myslíte že tam nebudete mať konkurenciu.
Poradím vám, skúste zahlasovať v ankete za rýchlosť 1, možno vám to dlhšie vydrží :D
len aby si nebol prvy padnuty na ete:):)
 

DeletedUser

Hosť
Hej chlapci dajte nazov nejakej dobrej ally ktora ešte neni pls
 

DeletedUser

Hosť
LEbo nerozmyšlaš trulo už ti asi došlo že ked to pišem do eti tak tam bude spojko
 

DeletedUser

Hosť
Chceš aby sme ti vymysleli názov alliancie ktorý ešte nie je?
 

DeletedUser

Hosť
Mno pekny nazov dik začnem makat na zakonoch profile atd akurat potrebujem skusene vedenie
 

DeletedUser

Hosť
Zákony, to máš za chviľu aj profil a vedenie? Niekoho nájdi a zauč ho povedz a ja ti pre neho vyrobím nejaký návod tejto hry. ;)
 

DeletedUser1810

Hosť
Zákony, to máš za chviľu aj profil a vedenie? Niekoho nájdi a zauč ho povedz a ja ti pre neho vyrobím nejaký návod tejto hry. ;)

Kým by niekoho takého zaučil, obrástla by mu stolička burinou :D najlepšie, keď niekoho takého už poznáš, čo mám nejaké tie skúsenosti.. Tomu stačí alianciu len zveriť a bude vedieť čo robiť :) bude vedieť aké k tomu potrebuje "ingrediencie", aby to spojko fungovalo :)
 

DeletedUser1810

Hosť
To áno zemiak, ale najskôr treba vybrať vedenie spojenectva, aby si do toho profilu vôbec mohol niečo dať.. A o tom sa tu bavíme..
 

DeletedUser

Hosť
Dat do kopy vedenie nieje az taky problem. Skuseny hraci idu na dany svet aj hlavne s nejakou partiou a ked o sebe vedia ze maju na to byt vo vedeni tak sa im jednoducho tie prava daju ... Tiez nieje dobre bezhlavo davat vsetkym pravomoci a mat vo vedeni 50 hracov lebo vznika chaos ... Ako hovorim zlOzit vedenie nie je take tazke len musis vedet o spravnych ludoch
 

DeletedUser

Hosť
Ok seriem na to ostanem pri POST MORTEMako vždy ako na alfe(som sa vzbúril proti maxusovi tak ma vyhodili asi pred tyždnom) tak aj na zete aj na ete teda tam pojdu zatial vyzera že nie
 

DeletedUser2704

Hosť
Joj POST MORTEN je ako CHAOS ide všade ale len pár ich je.A len na ich hlavnom svete(POSTMORTEN na Alfe a CHAOS na Bete) sú prvý.
 

DeletedUser19

Hosť
Chaos nechodí nikam, to sú iba lamy, ktoré si myslia že kopírovaním názvu niečo dosiahnú.
 

DeletedUser2704

Hosť
To hej keď som hral Betu tak tam bol aj CHAOS ale aj CHA0S.
Neviem či tam ešte je.
 
Hore