Kaviareň sveta Eta

DeletedUser

Hosť
Zabijak, máš pravdu. Toto nie je tak podstatné. Len by som chcel zažiť aspoň jeden svet, bo sa chcem pripraviť na svet hrdinov :p
Black Templar, zo začiatku mi tak jednoduchá neprišla, aj mojich spojencom robila problém.
 

DeletedUser1810

Hosť
Svet hrdinov bude mať verziu 2,0? Ozaj nevieš kedy ho spustia? :)
 

DeletedUser

Hosť
Keď skončí niektorý zo svetov, ale dostanú sa tam len hráči z ukončeného sveta podľa mňa.
 

DeletedUser1450

Hosť
Black mozem ist aj ja podla vsetkeho moja aly zostava na Gamme...
 

DeletedUser

Hosť
Nie, nie :eek:

Dobývanie?! Zabijak to si zakríkol! No musím ísť študovať Dobývanie :D A inak prepáčte za Double-post
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1810

Hosť
No do riti! Dobývanie neznášam... Wrrrrrr! :mad: nevidel som tu doteraz žiadne hlasovanie o tom, či to dobývanie bude.. A len tak bez opýtania ho tam šupnú.. že sa nehanbia! :mad: :mad: :mad:

Pavouku, tak si mal napísať SS.. hádam s tým kto pôjde ku nám do spojka nebudeme zaťažovať fórum no nie? Dá sa to vyriešiť aj tak :)
 

DeletedUser1023

Hosť
No do riti! Dobývanie neznášam... Wrrrrrr! :mad: nevidel som tu doteraz žiadne hlasovanie o tom, či to dobývanie bude.. A len tak bez opýtania ho tam šupnú.. že sa nehanbia! :mad: :mad: :mad:

Pavouku, tak si mal napísať SS.. hádam s tým kto pôjde ku nám do spojka nebudeme zaťažovať fórum no nie? Dá sa to vyriešiť aj tak :)

Dobývanie je super celkom.
:D

A zakladatelia ally budeme ja zabijak11 a black templar ,my budeme mať práva zakladatela ( povodne založenie ally mal nápad zabijak11)

Ak sa mílim ,opravte ma.
 

DeletedUser

Hosť
Hej, ináč tí členovia majú nejaké skúsenosti s Grepolisom? Lebo ak nie, nudím sa spravím im nejakú pomôcku :D
 

DeletedUser1023

Hosť
O pozvánku ma žiadal aj slimi ,tak aj ten ide k nám !

Vedenie :
zabijak11,pikes,black templar
nábor:
Rozhodne sa
diplomat:rozhodne sa

a pod... :D
 
Hore