Kaviareň sveta Eta

DeletedUser797

Hosť
No ja sa tesim na ten svet eta a este mali bi sme bit na severozapade hadam tam vidrzim teraz dlhsie
 

DeletedUser1810

Hosť
Neboj sa :) ak sa spojíme s Vojtom a jeho ľuďmi, budeme mať také silné rady, že až :) aspoň v to dúfam.. A skús sa tam regnúť medzi prvými, aby sme boli pri sebe..
 

DeletedUser19

Hosť
Poďme uzavrieť stávky, koľko vám vydrží aliancia :D Dávam vám maximálne mesiac a pol, neviem či som to aj neprehnal :D
Templar, ešte si sa nepoučil zo Zety, že štýlom brať hráčov ostrov po ostrove to nepôjde? :)
 

DeletedUser1810

Hosť
Suchár! :D Daj do toho trošku života.. :) Nešír tu pesimizmus :)
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte niektorý už istie viete ,že má byť nový svet s názvom Eta .Volám sa CHULIGÁN ! Som už skusenejší hráč grepo. MoŽete ma poznať z inych svetov napr. alfi kde som sa wolal EDGE !(alfu už nehrám !!) Andrej-17 ktorého tiež možete poznať s iných svetov je skúseny hráč ! Chceli by sme spolu zaloŽiť alianciu s Názvom Slovenská Olympia. Názov dočasný ak máte niekto lepši návrh kludne ho sem napíšte. Viedli sme spolu už zopár alianci a boli sme zohraný tým kde sme si rozumeli ! A preto všetkých hračov ktorý sa chcú k nám pridať do aliancie Slovenská Olympia (Olympia, Grécko , miesto starovekých olympijských hier) aby nám dali čo najskôr wedieť že sa knám chcu pridať !!! .Budem rád že sa k nám pridá čo najviac členou a vytvoríme super alianciu od začiatku. Pre nábor píšte hráčom Chuligán a Andrej-17. Nezabudnite napísať aké tam budete mať meno. Hladáme skusenejších hráčov , možu k nám do aliancie vstúpiť aj nováčikovia radi ich zaučíme :) . Hladáme skupinku hráčov ktorý budú aktívny (minimalne 1 krad za den ) . Hlavné je aby sme spolu spolupracowali nepotrebujeme mať w ali. 100 členow a same lami ktore nespolupracuju a niesu aktivny na fore !!! Preto chceme wytworiť skupinu silných hráčow ktory snami budu dobre spolupracovať a rozumieť si ! a budú aktívny ! samozrejme silný bojovníci :) Chceme wytworiť silnú alianciu! a dokázať niečo ! S pozdravom CHULIGÁN :) takže Boju zdar :)

Pre tých ktorý sa k nám chcú pridať :
Keď sa prihlasíte 1 krát na swet eta tak sa dajte na SEVEROVÝCHOD !

Ak sa chcete k nám pridať tak komentujte tento príspevok a napíšte svoje meno ako sa budete volať na svete Eta !!!

Ak v texte som napísal neaké preklepi alebo som doplietol text tak mi to prepáčte lebo som napoli zaspatý :D
 

DeletedUser

Hosť
Poďme uzavrieť stávky, koľko vám vydrží aliancia :D Dávam vám maximálne mesiac a pol, neviem či som to aj neprehnal :D
Templar, ešte si sa nepoučil zo Zety, že štýlom brať hráčov ostrov po ostrove to nepôjde? :)
A co keby si tu nemachroval???:)
 
Hore