Kaviareň sveta Epsilon

DeletedUser

Hosť
:D:D:D:sledge:

EDIT: poprosím niekoho kompetentného, aby doplnil do siene slávy Gates of Fire, ako prvé spojenectvo, ktoré dosiahlo hranicu 100 000 bodov :) ďakujem :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
mam malu otazku preco som neziskal ocenenie? som zabyl najviac jednotiek ako utocnik a ocenenie ziadne tomu fakt nechapem
 

DeletedUser

Hosť
mas istotu ze si ich zabil najviac a pozor mas dva prispevky za sebou cize double post uprav si to :)
 

DeletedUser

Hosť
no nezalezi na akom si kiete ak v ten den zabil niekto aspon o jedneho vojaka viac bohuzial da sa ze si 1 v utocnikoch ale nemas cenu
 

DeletedUser1720

Hosť
vcera sa skoncila ochrana a som bol od vcera prvy a este som a vcera sa skoncila ochrana
 

DeletedUser

Hosť
nuz potom neviem preco mozno bug alebo sa to zapne az neskor
 

DeletedUser

Hosť
Ved ocenenie najlepsi utocnik musi mat nejaky spodny limit nie?

Napriklad dame cislo 1000. Potom najlepsieho utocnika ziska ten, kto zabil najviac jednotiek ale minimalne 1000.
Ak v ten den nikto poriadne nebojoval a vsetci zabili len tak 50 - 100 jednotiek, tak to velke boje neboli a nedostane utocnika nikto.

A ocenenie za den moze meskat.
 

DeletedUser1720

Hosť
tak zo zaciatku 1000 utocnych bodov ani ziskat nikto nemohol ale mohli dat to ocenenie :D aspon by som bol happy :D:D :D
 

DeletedUser

Hosť
poprosil by som doplniť do siene slávy na Epsilone hráča

GoF 4ever

ako prvý dosiahol 5 000 bodov...
ďakujem :D
 

DeletedUser

Hosť
EDIT: Poprosim niekoho kompetentneho aby doplnil hist. tab.

Hrac anticreator ziskal ako prvy 10000 bodov.
 

DeletedUser

Hosť
Vidím, že sieň slávy sa čiastočne bude riadne napchávať novo/starými hráčmi :D :D :D ...
 

DeletedUser

Hosť
poprosil by som doplniť do siene slávy:

hráš ktorý dosiahol ako prvý 30 000 bodov - GoF 4ever

spojenectvo, ktoré dosiahlo ako prvé 500 000 bodov - *Svet Hrdinov*
 

DeletedUser

Hosť
martinko samozrejme,ze sien slavy sa bude napchavat staronovymi hracmi :D
Akurat, ze aby sa tam udrzali, tak musia nechat tie povodne svety ladom skladom :D
Lanciiiii, stale mam Heru sakra, ale v druhom som dala Dia :D
 

DeletedUser

Hosť
neboj lanci mi si ta este pofotime trosku :D ale inak gratulacia
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, povec te mi gde se nahaza more 44? V akom casti mape je? Djakujem
 

DeletedUser

Hosť
si pozri sekciu otázky, pohladaj článok menom svetová strana a tam som to pekne vypísal :)
 

DeletedUser

Hosť
Oživenie

Ako sa tam na Epsilone máte? Povedzte, čo nové? Máte najrýchlejší slovenský Grepolis svet tak nejaké informácie potrebujem :)
 
Hore