Kaviareň sveta Epsilon

DeletedUser2100

Hosť
chalani vie nekto narabať s timi "Cheaty na Grepolis!"
rad by som dokončil mesto na Bete
 

DeletedUser50

Hosť
áno je to veľmi jednoduché zaobchádzanie,keďže žiadne cheaty nie sú
 

DeletedUser2100

Hosť
čo povieš na toto

Cheaty na Grepolis!
Tantalos - Po nasledujucu hodinu Vam senat bude generovat male mnozstvo zlatiek
Hestia - Zrusi penalizaciu u povolavani milice
Polyphermus - Do mesta prida najsilnejsiu dostupnou jednotku podla vyberu boha(pri viacerych mestach prida jednotku do kazdeho)
Daidalos - Budovy se dostavaju okamzite
BacktoWorkMaggots - 2000 dreva, kamene a striebra v sklade(funguje aj ked je plny)
This_is_Sparta! - Vojska budu po nasledujucu hodinu o 50% silnejsie
Olympians_For_the_Win - 500 viery
"Hera_bless_me" - 500 populacie
Eureka - 50 vyzkumnych bodov do Akademie
Parthenon - Po nasledujicich 24 hodinach bude vasa polis nedobytna
Lerna - Do mesta pricestuje spriatelena Hydra a bude chranit Tvou polis. Nemozno s nou vsak z polis hybat
TrickoMau_ricius_f - V obili sa opät objavi logo Innogames, na hradbach budu postavene katapulty a polis sa stane pre lode nedobytna(katapulty na hradbach nie su vidiet)
Kra_ken0 - Tvoje polis bude nekolonizovatelne
UncleSki_nnyWant_sYou - Populacia polis bude rast o 100% rychlejsie po dobu troch hodin
Bills_ForCr_ony - Zoberie 2000 striebra vsetkym hracom na ostrove, aj Tebe

Cheaty sa zadavaju do profilu. Nedalo mi to. Hovorim si, to je blbost, aby niekdo vymyslel cheaty do webovky. Zadam cheat 'Tantalos' do profilu, potvrdim,pozriem sa za hodinu a mam 25 zlatiek! Ked chcete cheat opakovat, je nutne ho vymazat a napisat znovu, inak nebude fungovat.

Ak Vam cheat nefunguje,nieco robite zle,skuste to urobit este raz.
Naposledy upravené od track12; 03.01.11 v 20:31
 

DeletedUser

Hosť
Jedná se jen o vtip. A cheaty tady prosím neřešte, je to jen vtip, žádné neexistují. Toto téma se týká především světa Epsilon!
 

DeletedUser1023

Hosť
Ja newem . Asi je to najlepší čas ,kedy ho mohli spustiť ,abo ešte robia malé zmeni :)
 

DeletedUser

Hosť
už začal, konečne! a viem že tu padla tá otázka ale aj tak - bude na novom svete teda Hádes?
 

DeletedUser

Hosť
:D

A si predstavte post mortem+atensky namorny spolok+predators porad by ste padli na zadok
 

DeletedUser1720

Hosť
myslim ze aliancie ktore chcu byt dobre nepotrebuju akademiu
 
Hore