Kaviareň sveta Beta

DeletedUser

Hosť
No tak zkusil jsem zapojit mé mozkové závity a došel jsem k tomuto: že byl měl tu armádu na obranu? (ironie) :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
To si nemyslím...po každý když na něj jde útok tak s vojskem uhne :D
 

DeletedUser19

Hosť
Tak pošli to svoje vojsko do útoku a nejaké nakradni :)
 

DeletedUser

Hosť
Správa

Ares zasa si nemysli, že si pán sveta a vôbec ...ÚSA bol dobrý nápad
 

DeletedUser19

Hosť
Nechce sa mi tu hádať čo bol dobrý nápad a čo nie, uvidí sa v boji. Na mňa slová neplatia, chcem vidieť činy.
 

DeletedUser

Hosť
Keď my sme spravili ÚSA, tak sa dalo dokopy zopár hráčov a vytvorili neporaziteľný CHAOS:D:p
Tak neviem či zo seba máš robiť frajera keď sme tlačili MORD aj Pirátov Grepolisu a aj HUNTERS boli tlačení...:D
 

DeletedUser

Hosť
podla mna ste to fajne vymysleli s tym USA ale mate tu stale jeten problem ze nieste itak jednotny lebo niektory si z usa robia srandu :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Ak ti mám povedať pravdu mne je to jedno kto ....Typujem celý gang CHAOS
 

DeletedUser

Hosť
a s nimi ARES a DENISZABIJAK

tých preberem ja o tých nemajte obavy
 

DeletedUser

Hosť
sa nam to tu rozbieha pani ;) nejak ten spam no vsetci mame nejaku taktiku a nieco specialne ja sa cisto zabavam hrou a zatial ma to drzi ale hej mord bol tlaceny ale hunters nebol nikdy tlaceny nicim a pirati grepolisu tiez nie podla mna :D
 

DeletedUser

Hosť
sa nam to tu rozbieha pani ;) nejak ten spam no vsetci mame nejaku taktiku a nieco specialne ja sa cisto zabavam hrou a zatial ma to drzi ale hej mord bol tlaceny ale hunters nebol nikdy tlaceny nicim a pirati grepolisu tiez nie podla mna :D

Ale tak to vraveli v ÚSA, že ste všetky tri aliancie(HUNTERS, MORD, Piráti Grepolisu) boli tlačené a, že na vás útočili... JA neviem sa nestarám. Ja hrám podľa seba a mne je jedno či boli tlačení, alebo nie, viem, že to vraveli všetci, že vás tlačili
 
Hore