Kaviareň sveta Beta

DeletedUser19

Hosť
Škoda že si tak ďaleko, vieš akú mi robí radosť zničiť niekoho z Grepoteamu?
 

DeletedUser

Hosť
Věřím, že z toho máš určitě radost, ale mě nech na pokoji. :D
 

DeletedUser

Hosť
hej ares mimochodom na teba si brusia zuby uz viaceri tak pozor na to! :p
 

DeletedUser

Hosť
hm,vidím že tu začína burlivá "diskuse"...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
super :D som zvedavy kto budu ti stastliveci co ziskaju tvoje mesta :) mozno aj ja bi som si jedno zobral
 

DeletedUser

Hosť
no tri krat hadaj ked sme nedavno zlozili hunters ci jaki su to zvami tak dame aj MORD :cool:
 

DeletedUser

Hosť
Únia Spojených Aliancii Minotaurus člen ÚSA,W.A.S.P. člen ÚSA,Olymp. Vládcovia Ak. ÚSA,Sv.Rímska ríša a Kartágo,cisar dobyvatel člen ÚSA,Deorum Miles - člen ÚSA,DRACI JAZDCI člen ÚSA.



VS



HUNTERS,MORD,Piráti Grepolisu


fakt si mislite ze mate sancu? :p
 

DeletedUser19

Hosť
Silné reči,ale málo skutkov,vždy to takto je :)

Keď to bolo myslené na mňa tak sa pozri na rebríček útočných bodov, ja mám svoje reči aj v číslach zatiaľ čo vy len trepete do vetra.

no tri krat hadaj ked sme nedavno zlozili hunters ci jaki su to zvami tak dame aj MORD :cool:

Zložili ste Hunters? :D:D:D A koho presne? :)

Únia Spojených Aliancii Minotaurus člen ÚSA,W.A.S.P. člen ÚSA,Olymp. Vládcovia Ak. ÚSA,Sv.Rímska ríša a Kartágo,cisar dobyvatel člen ÚSA,Deorum Miles - člen ÚSA,DRACI JAZDCI člen ÚSA.

VS

HUNTERS,MORD,Piráti Grepolisu

fakt si mislite ze mate sancu? :p

Pokiaľ bude vaša spolupráca na úrovni na akej je tak áno. V sobotu som dobyl mesto od vášho hráča. Vaša reakcia? Útoky z ktorých väčšina prišla v nočnom bonuse veľkosti maximálne 10 zápalných lodí. Niektoré útoky dokonca obsahovali iba transporty takže sa ani nevylodili, jeden mal dokonca trvanie 36 hodín. Ste len banda detí ktoré bezhlavo spĺňajú príkazy svojho veliteľa, keď sa prikáže útočiť tak útočíte, je vám jedno s čím. Napríklad tento útok tu musím zverejniť:
utok.jpg

Chlapec si rozbil kompletnú obranu a ja som mal straty 10x menšie, hlavne však že zaútočil :D

Mimochodom, ešte stále mám v meste od vás podpory tak pripomeňte hráčom nech si ich stiahnu, ja to za nich robiť nebudem :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nasi najlepsi hraci utocia len naisto
ti co ti nechali podpori su dajaki blbci
a niet vytazstiev bez omylov :)
a HUNTERS bol vtedy utok vedny na celu alianciu predpokladam ze sa uz z utoku spametali lebo robia zasa bordel
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser19

Hosť
Zaútočiť dokáže každý ale útočiť a dobyť je rozdiel.
 

DeletedUser

Hosť
trochu strpenia vsetkeho sa dockas
nie ste jediny kto v bete nam robi problemi kebi sme mali vojnu len s vami zamerali bi sme sa na vas no takto nas to dos brzdi ale ubezpecujem ta ze ked si vyriesime problemi s inymi alianciami vladu bude mat len 1 strana

nech vyhra lepsia
 

DeletedUser

Hosť
ti radsej zavri usta trapos z MORD-u sa neozivaj pital sa ta dakto na nazor? a hovorim za alianciu lebo je to timova praca naco su potom aliancie? kazdi niecim pomoze a nie ze kazdy hra za seba a mimochodom som vodca tak preto pisem v mnoznom cisle
PS. to je moja vec ako pisem tu sa to neznamkuje pisem rychlim tempom a kebi som mal opravovat chiby nemal bi som potom cas na ine
a je mi to ukradnute :p

mimochodom ti vies len kecat a kritizovat alebo vies robit aj daco uzitocne?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak to si asi jediny kto ma taky nazor vseci totiz hovoria nieco ine
chapes dedusko? :D
 

DeletedUser

Hosť
po:
1 som nefajciar
2 frajerom som sa uz narodil
3 slusnacika doma nehrajem a kazdemu poviem vsetko narovinu okolie to akceptuje

a zkadial takych poznas ? z nimy fajcis za bytovkou? xD
 

DeletedUser

Hosť
nezaujima ma tvoj nazor a nemusis mi verit staci mi to ze je to pravda
 
Hore