Kaviareň sveta Beta

DeletedUser

Hosť
Veľakrát mi pomohol pri útoku na roľnícku dedinu kedy mala tak málo % že keby som ho nemal vyskúmaný určite by sa bránili.
 

DeletedUser

Hosť
Veľakrát mi pomohol pri útoku na roľnícku dedinu kedy mala tak málo % že keby som ho nemal vyskúmaný určite by sa bránili.

No,ale ak neútočíš na roľnícke dediny,ale na hráčov,tak potom ti je k ničomu.Ja útočím na roľnícke dediny,iba do 80%.Ostatné suroviny mám z útokov na hráčov a nemusím zbytočne míňať výskumné body na "diplomaciu";)
 

DeletedUser19

Hosť
Nebude to výskum Diplomacia ale Demokracia. V oznámení o novom update je chyba. S novým dobývacím systémom bude ten výskum zbytočný.
 

DeletedUser

Hosť
čo ste tak ticho nahodte nejakú tému alebo sa opýtam ja ----ako sa vám darí na grepolise poslednou dobou ;)
 

DeletedUser

Hosť
Keďže som nemal Internet,mal som obmedzené možnosti,aby som si zahral túto hru..Snažil som sa čo najviac staviať a zbrojiť,no ale nestíhal som s okolím..
 

DeletedUser

Hosť
Táák no na Bete ma jeden neúspešné farmí :) A zase na Alfe sa nejako darí zázračne,hoci nedávam tomu veľkú šancu,že tam dlho prežijem..Snažím sa teraz hlavne zbrojiť a čo najmenej robiť zo svojho mesta farmu.
 

DeletedUser

Hosť
noooo, nejako mi stále nie je jasný ten spôsob obsadenia mesta na bete.....
1. Musím vyskúmať "dobytie" v akadémii
2. V okne útoku mám možnosť zvoliť si normálny útok, alebo začať povstanie.
Ak tomu dobre rozumiem, pošlem armádu s klikom na začať povstanie, ak vyhrám boj, potom, po 12 hodinách ešte raz armádu s kolonizačnou loďou? A aj teraz musím vyhrať. Potom už je mesto moje....(?)
 

DeletedUser

Hosť
Počas vzbury v mojom meste, čo môžem robiť? Disponujem celým mestom, alebo, sú nejaké obmedzenia?
 

DeletedUser

Hosť
v BETE to zacina vriet schyluje sa k hromadnej bitke najvecsich aliancii :eek:
je dost mozne ze ak nevyhra ani jedna strana avladnu to slabe ally a nastane chaos
 

DeletedUser19

Hosť
Lamy sa spojili a vytvorili ÚSA, aj tak im to bude na nič :)
Inak mne to ide celkom dobre - prvé miesto v off ranku, za včera naraz 2 ocenenia pre útočníka aj obrancu dňa. Toto ukazujú moje hradby:
hradby.jpg

Ako to vyzerá v hradbách u vás?
 

DeletedUser

Hosť
Lamy sa spojili a vytvorili ÚSA

Važ slova, nebo budu zlej! :p
 
Hore