Kaviareň sveta Athény

DeletedUser5781

Hosť
to neviem :DD to som iba začinal a rozobrali ma :D dost rychlo :D teraz som bol pri golden rains na psí ale musel som to ukončiť s osobnych dôvodov :D
 

DeletedUser5599

Hosť
Prefirer: Mám za to, že oba jsi psal ty. :p Pokud jsem to pokonil a přehlédl se v přezdívkách, tak prosím, aby druhý dotyčný ten svůj postnul znovu a tu část pak z toho tvého odstraním. :c

A ne, nevíme, kdy se svět spustí. Pokud si představujete, že je někde časový harmonogram, že třeba v 14:50 spustit SK Athény, u toho sedí Němec, má otevřené okno s tlačítkem na spuštění světa a čeká na onen čas... jste na omylu. Ta procedura je trochu zdlouhavější, jednotlivé úkony nelze odhadnout, jak cca budou trvat, zároveň jak rychle pofrčí komunikace mezi jednotlivými lidmi (každý má i další, leckdy důležitější starosti než je nový svět)...
 

DeletedUser5781

Hosť
Na akej svetovej strane začinate hrať? :D lebo by som sa pridal ale s inym učtom tento je neaktívni teraz som ho vyhrabal iba na forko :D lebo sa nemôžem prihlasiť tam :D
 

Melancholik

Member
Keď to bude tak to bude ja tiež čakám ale robím popritom aj iné veci ,žeby som tu netrčal,musíme čakať na nemčúrov :)
 

DeletedUser4034

Hosť
hm.... celkom pekné mená sa tu objavujú .... ale nieje ich moc z upsilonu
 

DeletedUser

Hosť
Veľa známych ludí, žiadna morálka, pár známych aliancii, velká rychlost, docela fajn svet.
 

DeletedUser5599

Hosť
Kdo konkrétně? Kdo všechno se tam sešel? Jaký vývoj předpokládáte, že svět nabere? Šup, ať my, (zde) nehrající víme, co se děje. :)
 

rapter6

Member
Tak vyzerá to zaujímavo :)
No ako sa dalo predpokladať tak sú tu Flegmatici, ktorí nedávno vyhrali Upsilon a teraz určite zabojujú aj tu :) Ale sú tu aj iné kvalitné spojenectvá. Nechám sa prekvapiť ako sa to rozbehne po ochrane :)
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, kde najdem info o startovacich balickoch? Neviem tontu najst.
 

DeletedUser5599

Hosť
Na Wiki nic takového není. Co bys potřeboval vědět?
 

DeletedUser4786

Hosť
Nemusím tu ani hrať a viem ako svet skončí,vyhrajú ho s veľkým prehľadom Flegmatici.
 
Hore