= imperium =

  • Zakladateľ témy DeletedUser661
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Ak si to ešte nerozmyslím, tiež by som šiel ku Vám,totiž moje rozhodnutie bude záležať od konečného nastavenia sveta Kappa.
Začínal som na Alfe, tam som sa vlastne učil hrať Grepolis, potom som sa logol na Gammu, kde som dosiahol ocenenie s ally UW víťaz sveta a hrám teraz IOTU popri Gamme, ktorá už pomaly uzatvára svoju históriu.
Chcel by som skúsiť novú partu hráčov a tak si aj rozšíriť zoznam priateľov a známych z tejto Hry.


Tomyas,môj nick je všade Chors, tak ma potom pozvi cez link na ostrov, kde sa logneš, ok?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mohol by som k Vam ? zaujal ma tento prispevok...
Hram Iotu cca 40 000 bodov 7 miest hral som este davnejisie betu so skipim,*Ares* atd
 

DeletedUser3606

Hosť
blizzard jj mohol je to dobrý nápad že keby sa tomyas regol tak by nás pozval na jeho ostrov alebo keby bol plný tak na vedlajší
 

DeletedUser3606

Hosť
takže tu máme zatiaľ zoznam hráčov ktorý budeme v =IMPERIUM= prosím hláste sa

lachyman
Tomyas
jankomur
andy554
mauricius
patrícius1(HC136)
marmar21
drakensang-dso
mlhos
vodice(Waserman)
Chors
-Blizzard-
nagas
bari123456789
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3947

Hosť
ja by som sa rad pridal tiež :)...dufam ze beriete aj menej skusenych :D....moj najvecsi uspech
http://sk.grepostats.com/world/sk10/player/38035

PS: kto si zlatky kupi a nepotrebuje, tak toho by som rad do sveta kappa pozval :D....piste mi :)...ja zlatky nekupujem :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ty si mi kámo...žiadne multi účty....pozvanie hráča do hry..
 

DeletedUser

Hosť
napriklad ja by som mal ucet na Iote co aj mam a ptm by si ma pozval tak by som mal 2 ucty cize multi nie ?
 

DeletedUser

Hosť
ok by ťa pozval cez tento účet...na iote by ti prišlo oznamko že ťa niekto pozval , takže by si mal potom účet na iote aj na kappe , ale na jednom účte a to nieje proti pravidlám a takisto aj keby si mal 2 účty na 2 svetoch , tak ani to nieje proti pravidlám.
 

DeletedUser3606

Hosť
bari123456789 si tam

prosim vas nespamujte tu

Zoznam clenov najdete na 5. strane
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3947

Hosť
inac ako pozeram, tak skoro vsetci idu na SV...nebolo by mudre, keby sme isli na JV, JZ, alebo SZ ?:D
 

DeletedUser3947

Hosť
a zacneme hned po starte svetu, alebo daky den pozdejsie aby sme neboli uplne v strede?....:)
 
Hore