Hostinec u Mauriho

DeletedUser3132

Hosť
nechcete niekto moj ucet??? uz ma tato hra nebavi a mam na svete hyperborea ucet a nemam chut ani cas to tu hrat...
 

DeletedUser5876

Hosť
nechcete niekto moj ucet??? uz ma tato hra nebavi a mam na svete hyperborea ucet a nemam chut ani cas to tu hrat...

Hyperborea je ako rizoto bez mäsa, to najlepšie na grepolise tam chýba. Mimochodom nechápem načo naťahujú Hyperboreu a Achilles. Zisk z toho aj tak nemajú, 97% hráčov, čo tam hrá, tak tam už prakticky nehrá a iba čakajú na koniec (ktorý možno ani nepríde). Tie svety sú už roky mŕtve a nikdy neožijú. Dotyční ľudia, by sa mali nad tým zamyslieť, a uvedomiť si, že to nikam nevedie.

PS: Tí, čo tam vydržali roky klikať, si zaslúžia Nobelovú cenu za mier.
 

DeletedUser5953

Hosť
súhlas, ináč ty by si mohol robiť možno moderátora alebo poslať prihlášku do toho player councilu, podľa mňa by si sa na takéto úlohy hodil, aspoň by nezostala všetka robota iba na Sindriho s ktorým som veľmi spokojný :)
 

DeletedUser5599

Hosť
Díky, potěší! Přesto si ale dovolím upozornit, že hráčský koncil a Grepolis tým jsou dvě naprosto odlišné věci, takže by mi od práce nijak neodlehčil, ale ani mi nijak nepřidal, samozřejmě.
 

DeletedUser5876

Hosť
súhlas, ináč ty by si mohol robiť možno moderátora alebo poslať prihlášku do toho player councilu, podľa mňa by si sa na takéto úlohy hodil, aspoň by nezostala všetka robota iba na Sindriho s ktorým som veľmi spokojný :)

Hah :D zasmial som sa :D Nie je zlé, keď je moderátor nekonfliktný a tí, čo so mnou hrali (aj ty ) vedia, že ja nie som zrovna nekonfliktný. :D Plus na XY otázok by som ani hráčskej komunite nevedel odpovedať, a ja tiež obdivujem ako Sindri na dané otázky odpovedá. Ja, ako slovák veľa otázkam ani nerozumiem, proste niektorí z jednej vety vedia spraviť takú hatlaninu, že len hádam, čo sa človek pýta, a Sindri je čech a dokáže to. (Tipujem, že aj on musí googliť). :D
 

DeletedUser5599

Hosť
No, nad moderováním tu trávím minimum času, spíš jsem limitován na wiki. Zapotřebí jsou tedy častěji jiné věci. :p Jinak co se týče porozumění, pro tebe je slovenština rodilý jazyk předpokládám, takže na něj nahlížíš jinak než já, v tom může být zakopaný pes. Za další, ledasco přichází s praxí, mezi to spadá i tato drobná dovednost, kterou není zapotřebí nijak zvlášť nafukovat. Stačí de facto projet v duchu možnosti, které by mohly odpovídat, vybrat tu nejpravděpodobnější a dál se uvidí.
 

DeletedUser5953

Hosť
Škoda, že toto fórum neni také aktívne ako voľakedy, ja som to bral vždy ako príležitosť popísať si s hráčmi z ostatných spojenectiev, teraz sem chodí pravidelne tak 8-10 ľudí. Ale šak aj tá konkurencia na tých svetoch nie je taká aká bývala, čo je tiež škoda.
 

DeletedUser5876

Hosť
Čím viac sa zlepšuješ tak tým menej ľudí bude pre teba reálna konkurencia. Máš, ale určite pravdu, že pojem elita voľakedy a teraz nie je to isté. Plno ľudí svoju pozíciu drie cez aktivitu, ale o nejakej stratégii nemajú ani šajnu. Súčasné hviezdy sa väčšinou nemôžu merať s hviezdami bývalými. Musíš to ale brať, že všetko má svoj vývoj a nič nebude trvať večne.
 

DeletedUser5876

Hosť
Do minulého týždňa som hral anglický svet Rhodes, ale momentálne nehrám nikde.
 

DeletedUser5953

Hosť
Tak keď nehráš tak môžeš ísť so mnou na niaky budúci svet na SK :D čo ty na to? :D
 

DeletedUser5953

Hosť
zdravím, viem že je to trošku mimo tému, ale nedá mi to neopýtať sa, nevedel by mi niekto poradiť ako zvyšiť vykon na PC? volakedy bol ovela rýchlejsi nez je teraz za dobré nápady dakujem
 

DeletedUser5876

Hosť
Je veľa možností. Ak chceš zvýšiť výkon celého PC tak najlepší spôsob, síce na dlhší čas je preinštalovanie windowsu-vždy pomôže a nezabudni si zálohovať údaje. (preferujem). Neviem aký máš windows a aké máš možnosti s peniazmi, ale ak máš peniaze určite prejdi na windows 10, odporúčam. A také malé rady, skús: Klikni na štart a vyhľadaj "čistenie disku", pokračuj v tom čo ti radí sprievodca a môžeš odstrániť kopec GB ak si to ešte nerobil. Takisto môžeš skúsiť defragmentácia a optimalizácia jednotiek(tiež nájdeš v ponuke na štarte). Ak chceš konkrétne zvýšiť výkon v náročných hrách tak si kúp lepšiu grafickú kartu. Respektíve aj toto ti môže pomôcť:
  1. Klikni na tlačidlo Štart, klikni pravým tlačidlom myši na položku Počítač, klikni na položku Vlastnosti a potom na položku Rozšírené systémové nastavenia.(Ak sa ti zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie, zadaj heslo alebo klikni na Pokračovať.
  2. Na karte Spresnenie klikni v časti Výkon na tlačidlo Nastavenie.
  3. Na karte Vizuálne efekty kliknite na položku Nastaviť s cieľom dosiahnutia najlepšieho výkonu a potom klikni na OK.
  4. Síce tým zvýšiš výkon hry, ale na úkor zlého rozlíšenia...(zváž, či sa ti to oplatí)
Plus niektoré antivírusy ako Avast majú možnosť nastavenia Herného režimu-nič ťa nebude rušiť a výkon sa sústredí na konkrétnu hru, ktorú hráš.

Možno zváž výmenu dielov v PC (nie len grafickú kartu).

Ešte posledná: klikni na štart a daj vyhľadať "Odstrániť súbory cookie a dočasné súbory"- keď si to nepoužil, za dlhý čas tam môžeš odstrániť tiež kopec GB a tým zrýchliť PC aspoň trochu.

Ak ti bude niečo nejasné v pohode mi napíš ss.
 

DeletedUser5953

Hosť
Vďaka už som odstránil tvojou pomocou 13gigabajtov, a je o kvapku rýchlejši, hodilo by sa mi ešte aby sa rýchlejšie spuštal lebo dost dlho sa spušta... a mám windows Vista
 

DeletedUser5876

Hosť
Tak nič extra si od toho nesľubuj, pomôže ti to len z časti. Na rýchlejšie spúšťanie PC je dobré ak si zablokuješ niektoré nepotrebné programy, ktoré sa spúšťajú od štartu. Ale naozaj jediný efektívny spôsob je preinštalovanie windowsu.

PS: Vista je sama o sebe pomalá, zváž výmenu...
 

DeletedUser5599

Hosť
Fakt bych prvně začal defragmentací a čistěním zprasených registrů... ale nejpohodlnější je asi kompletní přeinstalace. Pokud se budeš chystat přecházet na nový OS, není od věci pořídit si SSD disk a na něj OS pak nainstalovat (nedával bych na něj ale nic víc, ať se využije na co má, zároveň tě nevyjde ani draze s tak malou kapacitou). S ním to bude fičák. Jestli ti to teda pojme základní deska. :)
 

DeletedUser5953

Hosť
vďaka za rady, už to ide o lepšie zajtra skusim preištalovat ten windows a keby som chcel novy windows tak 10 je najlepšia?
 

DeletedUser3213

Hosť
Už to tu síce bolo milión krát ale stále veľa hráčov by to tu uvítalo :D
Čo tak spraviť dajaký speed server :D to by som si chodil zahrať občas :D
 
Hore