Hostinec u Mauriho

DeletedUser5136

Hosť
Nie je to také hrozné, ako sa na prvý pohľad zdá. Je to iné, vynovené, ale dá sa na to privyknúť. Je síce nepriehľadné a trvá kým si nájdete to čo hľadáte, ale z môjho pohľadu je jednoduchšie, ako bolo to pôvodné.
 

DeletedUser1879

Hosť
Zdravím všetkých pamätníkov :D ak tu ešte nejakí ostali. prišiel som Vás po 2 rokoch opäť pozrieť ako sa darí. No čo ešte sa tu vyskytujú nejaké staré známe tváre z gamy alebo kolegovia spameri z fórka? Alebo už všetci dostali rozum a zavesili to na klinec :D
 

DeletedUser1879

Hosť
kaktus aspoň ty ešte žiješ :D

ešte to hráš alebo už len chodíš občas zdvojnásobiť počet užívateľov fóra?
 

DeletedUser2189

Hosť
Na hranie uz nie je cas :D A k tomu mi vitaz Gammy a vladca Bety staci :D Teraz tu obcas cekujem forum, ale je tu mrtvo. Holt, kde su tie casy v rokoch 2011-12, kedy tu kazdy den niekto pisal a Sultan mal koho banovat? :D
 

DeletedUser1879

Hosť
chcel som ti napísať pravdu máš
ale radšej to nejdem riskovať :D zas by som falošne niekoho z niečoho obvinil :D

ale sultána som mal rád s ním bolo vždy kopec srandy :)
 

DeletedUser2189

Hosť
Normalne by bolo fajn raz zohnat ludi a urobit stretavku :D napr. ty, peto852, BlackTemplar, skipi... to by bolo neskutocne :D
 

DeletedUser3068

Hosť
dajte vediet ked nieco splodite :D
velmi rad sa pridam:)

inac...budete vsetci pozdraveny a nech sa vam dari :D
 

DeletedUser1879

Hosť
inak prečo je tá téma, kde sa majú posielať námety na súťaž zamknutá? :D
 

DeletedUser1879

Hosť
aha no už chápem :D a ešte stále vám nefunguje reset hesla na fórum, čo som reklamoval ešte na začiatku novembra, že tam nezobrazuje captcha :D
 

DeletedUser1249

Hosť
Ten design je otrasný :D Ale pri tej 1 správe čo tu je za rok to je aj tak jedno :)
 

DeletedUser3213

Hosť
čaute som vás tu došiel po dlhom čase pozrieť :D
a vážne to fórum je otrasné ...predtým to bolo o dosť lepšie

PS: Počkať SULTAN je "von z hry" ?? :D :D
 
Hore