druhá svetová

DeletedUser

Hosť
Ak by Rusko zistilo ze nemci su slabsi aj ked iba o jedneho vojakov napadli by ich...
Ako to bolo v 1984 ci kedy
 

DeletedUser

Hosť
nemci boli slabsi nie o jedneho vojaka ale o miliony vojakov ale zas to co povazovali sovieti za vojaka to bol pre nemecko strk
 

DeletedUser

Hosť
takze po mojich vypoctoch to vychadza ze jeden nemcur zabil priblizne 6 sovietov to svedci o vsetko
 

DeletedUser

Hosť
pozeral niekto serial rusky trestny prapor (boli to prapory trestancov ci uz zlodejov vrahov alebo politicky nepohodlnych a tieto prapory a vojaci v nich mali moznost vykupit svoje zlociny vlastnou krvou) a tento serial bol na vysokej urovni velmi vysokej a bola tam krasna veta ked cely prapor trestancov obetovali na kriciu akciu nechali ich zmasakrovat aby maskovali ze liniu prelomia inde a general co veleil nemeckej orane mal v tom serialy krasnu vetu AJ keby nemecko malo dva krat viac vojakov ako rusko nikdy v zivote by nedokazalo takto mrhat bojovimy silami. ale rusom to bolo jedno musel si ist dopredu ak si isiel spat politruci ta zastrelil tomu sa povie motivacia :D
 

DeletedUser

Hosť
co amerika rusko a ostatny???
motivacia lenze vies keby tam ty politruci z gulometom neboli tak mapa sveta vyzera trosicku inak
 

DeletedUser

Hosť
a talianska a finska a rumunska ceska slovenska hej okrem nich a neutralnych statov vsetci
 

DeletedUser

Hosť
nuz a teraz od nich vsetci kupuju auta :D ale aj tak jeden chlapik s poruchou toho dokazal strasne vela
 

DeletedUser

Hosť
skipi videla som ten film.. je to brutal.. pre moje ženské zmýšľanie nepochopiteľné..vy muži to ináč chápete, preto my ženy sa do takých drastických vecí nepúšťame. na to ste tu vy aby ste sa pozabíjali a nám ostanú len oči pre plač.. :-(
 

DeletedUser

Hosť
no a halvne ja som ten serial bral uplne inak pretoze ja mam ohladom toho nacitaneho strasne vela najdrsnejsia kniha mojho zivota bola kniha o blokade ked nemci obliehali v rusku stalingrad a ked zistili ze ho nemozu dobyt tak sa rozhodli ho vyhladovat a podobne cize tak a podla mna je nasilie a vojny strasna strata casu a ludi ale co uz vzdy sa najde nieco co sposobi konflikt
 

DeletedUser

Hosť
a preto vsetci hrame grepolis aby sme zili v mieri a aby sa mali vsetci radi
 

DeletedUser

Hosť
ale samozrejme ja mam vsetkych rad ved o to ide :D aj nemci mali vsetkych modrookych blondakov radi :D
 

DeletedUser

Hosť
a čo ešte vieš.. centurion.. aj ja chcem nejakú hodnosť..
 

DeletedUser

Hosť
no ved nemci tiez neutocili ani si len privlastnovali krajiny a staty a to nebola ich chyba ze kladli odpor pozri ak mi daju mesto dobrovolne ja nepokladam za nutne utocit vobec nie :D
 
Hore