druhá svetová

DeletedUser

Hosť
nájde sa tu nejaký maník na druhú svetovú jak ja???
 

DeletedUser

Hosť
no aj hej ja som na dejepis celkovo ale druha svetova no chvilu som sa tym zabaval teda v tej zdravej forme :D
 

DeletedUser

Hosť
uz ma myklo ale ak si nechodil po namesti so svastikou na ruke a nehlasal si ze si hinduista tak je dobre
 

DeletedUser

Hosť
nie nie to urcite nie nejak ma tie obratene simboli slnka nelakaju :D
 

DeletedUser

Hosť
tretia svetova, hmm vsimli ste si ze vlastne vacsina velkych vojen bola iba v europe. Keby sa tak tretia zomlela niekde inde by mi vôbec nevadilo
 

DeletedUser

Hosť
nech by zu bola kdekolvek aj tak by nas zasiahla cize je jedno kde by zacala
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme, preto sa to volá Svetová vojna, len by sa jej hlavným bojiskom nemusela stať opäť stará dobrá Európa. Najradšej by som bol keby žiadna nebola.
 

DeletedUser

Hosť
tak jasne najlepsie je mier laska pohoda ale bol by som sexi v uniforme
 

DeletedUser

Hosť
Ja aj budem, teda ak neprepadnem a podarí sa mi dostať na vojenskú v Liptovskom Mikuláši :D;)
 

DeletedUser

Hosť
nemyslim ale dobre treba dufat a tato tema bola zalozena kvoli druhej sv. ne kvoli tretej
 

DeletedUser

Hosť
Keby vypukla v Amerika dostalo by sa to urcite aj sem pretoze Americania maju take jadrove zbrane kks...A Slovensko velky PRD
 

DeletedUser

Hosť
a rusy min. tri krat tolko co amici slovania vyhraju a mali by sme podporu korey ruska ciny a afganistanu
 

DeletedUser

Hosť
tak pozrite aj keby bola vojna tak ani amerika ani rusko jadrove zbrane neodpalia pretoze tym by sa zlikvidovali samy ten jadrovy mrak a devastacia prirody budu take ze to neurobia najnebezpecnejsi su magori ktori maju nejaky ministat cely zivot boli v tom ze mozu vsetko a oni jediny by ten gombik dokazali stalcit
 
Hore