druhá svetová

DeletedUser

Hosť
co??? americania a rusy uz pomaly ani nevedia preco sa nenavidia a aj americania aj rusy by vsetko odpalili aby znicili supera
 

DeletedUser

Hosť
ver tomu ze nie pretoze ty co tu krajinu ovladaju sa maju moc dobre nato aby si nicili zem radsej budu viest vojnu a posielat tam vojakov ako urobit nieco co by mohlo zasiahnut aj ich
 

DeletedUser

Hosť
no ja si myslim ze ked maju v rukach jadrove zbrane asi sa s nimi nebudu len machrovat a jje urcite prijemnejsie odpalit nepriatela jednym tlacitkom ako smrtou milionov muzov
 

DeletedUser

Hosť
No neviem, simon viem, že si maník do II. svetovej ale studená vojna ti asi nič nehovorí. Tam išlo iba o machrovanie a psychickú vojnu, špionáž... žiadny kontakt.
 

DeletedUser

Hosť
ja viem ale je to automaticky reflex ked pride vojna ´´co ak oni odpalia bombu skor´´ a polka svetaa je fuc a studena vojna mi hovori vela 20. stor. ma bavi najviac z celej historie
 

DeletedUser

Hosť
Nejde o to stlacit tlacitko. Ide o to postarat aby ta strela preletela na druhu stranu a aby strela z druhej strany nedoletela na prvu stranu. Cez Atlanticky a cez Tichy Ocean ziadna atomvka neprejde. Teda Americania si mozu hazdat atomovky kade sa im zachce ale ked tak urobia tak ich budu mat vsetci este menej radi ako teraz a mohlo by proti sebe stat Amerika vs. vacsina sveta.
 

DeletedUser

Hosť
blbost jediny kto nenavidi americanov je ´´vychodny blok´´ ostatny im veria a su z nich p*****y a ked pride na vojnu tak jedine zapad vs vychod samozrejme cina a korea s nami takisto blizky vychod na zepade by stala ameriaka anglicko a francuzsko + nemecko to staci na vyhladenie polky sveta
 

DeletedUser

Hosť
tu ani tak nejde o to ci by dopadla alebo nie ale ide o to ze by pustili nieco take co by mohlo zasiahnut aj ich zober si ten mrak radiacny bude putovat kam sa mu zachce a nicit vsetko radsej budu posielat chlapov na jatky ako keby si mali nahodou poskodit prostredie vodu a podobne
 

DeletedUser

Hosť
Simon keby rozmýšľal každý ako ty tak nepoznáme studenú vojnu ale III. svetovú vojnu. Teraz by sme si zrejme nepísali, ale rozprávali sa myšlienkami a 1 zo svojich 8 rúk by som sa kŕmil;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak rozmýšlajme:
1. svetová začala preto, lebo medzi Trojspolkom a Trojdohodou (dohodou) boli obrovské nezhody o kolónie.
Teraz žiadny štát nemá kolónie.
2. svetová začala preto, lebo sa k moci dostal ujo Hitler. Porušoval Versaillský mier, ale keďže briti a Francúzi boli zbabelí, nechceli sa mu postaviť a preto nechali ČSR Adolfovi na pospas. Hitler :mad: napadol Polsko a tým začala 2. svetová. Vtedy sa uvedomili ale bolo už neskoro. A preto bola 2. svetová najvačšia pohroma pre ľudstvo.
Dnes nám akosi dáky šialenec chýba a preto akosi ďalšia vojna kopírujúca 2. svetovú nebude.
Studená vojna bola preto, že USA bol kapitalisický štát a ZSSR komunistický. Nikto ale vtedy nepoužil jadrové zbrane.
Provokovanie v Kórei je iba spôsobené tým istým ako studená vojna. Keby aj vypukla vojna tak Čína ani Rusko KĽDR nepomôžu, lebo sa im nepáči jej postup. Takže vojna by rýchlo skončila, lebo by tam nabehli amíci a KĽDR má problém...
Tak asi tak to vidím ja :)
 

DeletedUser

Hosť
To čo si napísal je čistá história..Teraz je prítomnosť a tiež sa môže niečo porušiť a môže preto vzniknúť vojna..Nikdy nevieš..Takže ja by som si týmto tvojím výrokom,že "ani tak skoro 3.svetová vojna nebude" nebol až taký istý.
 

DeletedUser

Hosť
rusy nenavidia americanov a americania rusov.
mi nenavidime madarov madari nas.
francuzi anglicanov anglicania francuzov
cinania japoncov japonci cinanov



vsetky tieto nezhody su len kvoli minulosti len preto ze niektory dany stat vlastnil aj druhy a ten vyhlasilk nezavislost u ruska a ameriky je t preto ze amici sa votrely do kazdej vojny tak aby z nej vytazili.

tak rozmýšlajme:
1. svetová začala preto, lebo medzi Trojspolkom a Trojdohodou (dohodou) boli obrovské nezhody o kolónie.
Teraz žiadny štát nemá kolónie.
2. svetová začala preto, lebo sa k moci dostal ujo Hitler. Porušoval Versaillský mier, ale keďže briti a Francúzi boli zbabelí, nechceli sa mu postaviť a preto nechali ČSR Adolfovi na pospas. Hitler :mad: napadol Polsko a tým začala 2. svetová. Vtedy sa uvedomili ale bolo už neskoro. A preto bola 2. svetová najvačšia pohroma pre ľudstvo.
Dnes nám akosi dáky šialenec chýba a preto akosi ďalšia vojna kopírujúca 2. svetovú nebude.
Studená vojna bola preto, že USA bol kapitalisický štát a ZSSR komunistický. Nikto ale vtedy nepoužil jadrové zbrane.
Provokovanie v Kórei je iba spôsobené tým istým ako studená vojna. Keby aj vypukla vojna tak Čína ani Rusko KĽDR nepomôžu, lebo sa im nepáči jej postup. Takže vojna by rýchlo skončila, lebo by tam nabehli amíci a KĽDR má problém...
Tak asi tak to vidím ja :)


blbost cina je stale komunisticky stat ako i severna korea takze maju aspon jednu pomoc no a cina ciste staci na to aby maloi amici nulovy inport a to by ameriku hospodarsky zruinovalo takze z toho vypliva ze cinankovia nam zachranuju svet ale este k lenivosti britou a francuzov neboli lenivi a keby to panovi hitlerovi zakazovali nadalej vojna by bola takcitak a oni si mysleli ze ked adovi nechaju par pre nich nevyznamnych statov tak vojna nebude ale co ma sklamalo ze sa nezapojili do spanielskej obcianskej vojny kde by nevyhrali fasisti a mozno by mali spojenci na svojej strane dalsi stat a nezabranovali ani benitovi v jeho diele v podstate moze za vsetko benito lebo fasizmus vznikol v taliansku a ak ma budete chciet opravit tak viem ze v nemecku bol nacizmus ale nacizmus je v podstsate len fasizmus
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Co nas ucili v skole tak fasizmus a nacizmus su 2 veci ktore nemaju velky suvis.

Fasizmus znamena ze kazdy kto sa nepaci vlade, tak toho vlada zbije a hotovo. Fasizmus sa s nikym nebabre, nikoho sa nic nepyta. Jednoducho si rokazuje. Nebude nikoho pocuvat.

Nacizmus znamena, ze jeden narod je viac ako druhy. Je to rozdelenie narodov podla toho aky je narod dobry. No a vsetko dobre dobrym narodom a vsetko zle zlym narodom.

Nacista je asi kazdy normalny clovek na svete. Ja sa minimalne priznam ze som rasista co je nieco podobne ako nacista. Rebricek:
1.cierni
2.zlti
3.bieli
 

DeletedUser

Hosť
To čo si napísal je čistá história..Teraz je prítomnosť a tiež sa môže niečo porušiť a môže preto vzniknúť vojna..Nikdy nevieš..Takže ja by som si týmto tvojím výrokom,že "ani tak skoro 3.svetová vojna nebude" nebol až taký istý.
áno je to história ale pre konflikty z minulosti boli obe svetové vojny
 

DeletedUser

Hosť
a dalsia vec je a to je fakt nevyvratileny, ze kto si chce najst zamienku, ten si ju najde :p
 

DeletedUser

Hosť
áno, s tým súhlasím nibiru
ale nejaký čas to trvá.Takže o 10-15 rokov môže byť vojna ale zo súčasných pomerov by nijaká vojna nemala byť.
inak ako prečo tu rozoberáme 3. svetovú keď to malo byť o 2?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To isté som sa šiel spýtať. Založte si tému postapokaliptické vízie a tam si píšte o 3. svetovej vojne.:rolleyes:
 
Hore