Aké seriály pozerávate?

DeletedUser

Hosť
Mentalistu tiež pozerávam, lenže ho celého presedím pre PC :mad: Koľkokrát som si povedal že ho budem pozerať a potom kuknem na hodinky 23:30 tak to asi už skončil :D A na Odsúdené vždy zabúúdam. :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Zo všetkých seriálov čo som pozeral tak najviac sa mi páčil Prison Break,to ozaj nemalo chyby.Teraz už také seriály nerboia,nemajú nikde motiváciu.
 

DeletedUser

Hosť
ja skor take ako:: Dyscovery chnl. ultimate surival,over haulin,take tetovanie a este fururamu:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Ultimate Survival je jeden úžasný seriál. Zbožňujem, keď povie: dá sa to jesť aj surové a zje to ;) Ale môj naj seriál je Supernatural ♥ Potom pozerám Chucka, Merlina, HIMYM, VD, Bones atď atď. A pozerala som aj PB. Podľa mňa je to jeden z najlepších seriálov všetkých čias. Btw, počuli ste, že pôjde na JOJ 4.séria? :)
 

DeletedUser

Hosť
tak ako vidím, nie je tu veľa sci-fi spomenutého, to je gro toho čo poterám:) takže Battlestar Galactica, Caprica, Stargate(SG1, Atlantis), V(visitors), inak ešte pozerám big bang theory, simpsonovcov, futuramu
 

DeletedUser

Hosť
No aj ja pozerám simsonovcou je to sranda HEH:)


simpsonovci.gif
 

DeletedUser

Hosť
Haluz :D Myslíš to čo chodí na Disney Channel? To je Brutal :D

A ešte fajn je futurama, ale tam už je to skôr pre dospelých, ten ich humor musíte pochopiť...

Tak už tu mám aké filmy pozerávate, no tam sa začalo debatovať o seriáloch, tak presúvam túto tému sem

Aké seriály máte najradšej?

Ja mám najradšej kreslené (Simpsonovci, Futurama, South Park, Phenias & Ferb atď.) a ešte mám rád dokumentárne (Discovery Channel) Ešte mám rád Krimi (C.S.I., Kosti, Castle, Life apod.).


hej southpark je najlepsi potom idu simsonovci
a futorama-vydel som casti iba po anglicky

jj, step by step je tiež haluz :D Najlepší je Kouďák :D Huhahaha :D Strejda Frank, Má nejlepší sestřenka Dejna, atď. ... proste nemá chybu (tu má byť smajl, ale je tu obmedzenie na 4 smajly v poste)

A tiež sú dobré niektoré na Disney Channel (smajl)


koudy je najlepsi čééééččééé
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak myslím si,že Simpsonovci vyhrávajú všade,ozaj ten seriál je bezchybný :)
 

DeletedUser

Hosť
Kobra 11, Mentalista, Prison break, Simpsonovci toto pozerám pravidelne :)
 

DeletedUser

Hosť
Veronika Marsová
Simpsonovci
Dva a pol chlapa
Psych s.r.o.
Asi všetko :D
 

DeletedUser

Hosť
Trošku pozmením tému..Od stredy ide Prison Break IV..Tešíte sa ? Lebo ja áno,lenže ten čas hovorí za všetko,že je to ofláknuté...10:50 je podľa mňa blbéý čas a na takú televíziu ako je Tv JoJ,tak no comment.
 

DeletedUser

Hosť
Simpsonovci its the besttt :-D
Dva a pol chlapa :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jj simpsonovci ked nezabudnem alebo aj to dva a pol chlapa nekedy ostatne za vela nestoji :D
 
Hore