Aké seriály pozerávate?

DeletedUser

Hosť
Doktor House je super , Nutné na prežitie - Bear Grills(neviem,či som mu nepokazil meno), Ross Kemp on gangs, Lost, Prežili útok, Nigel Marvel... v divočine... atď všetko o prírode a seriály z minulosti: Keby som sa tak narodil pred 1500 rokmi...
 

DeletedUser

Hosť
Urcite Big Beng Theory , naj serial aky moze byt a potom samozrelme Ultimate Survival a dalsie hlaven dokumenty ci uz naucne a ci uz vojmove. No a aby som nezabudol The Pacofic, co prave zacal prvou castou minuly Pondelok na HBO, od tvorcov Band of Brothers.:eek:
 

DeletedUser130

Hosť
hehe ... ja cielene nesledujem ziadny, ale kedze manzelka pozera Panelak, Odsudene, Mafstory a niekedy Profesionalov tak viem, co sa tam deje :D
 

DeletedUser

Hosť
tak profesionali... to je perfektny serial... :D :D :D klobuk dole pred scenaristami
 

DeletedUser

Hosť
Zo slovenských seriálov iba profesionáli a čo sa týka zahraničia tak ešte keď chodil Knight Rider tak som to pozeral,inak ma nič nebaví..Alebo ja nepozerám Tv,to je presnejšie :)
 

DeletedUser

Hosť
Áno, až na to, že to nieje seriál ale relácia.


Edit by Y-F : Taktiež som to mal na jazyku,ale nechal som to nakoniec tak. ;)

//D: Aspoň mám o jeden príspevok viac :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no jo Particka je Super mne osobne sa Paci Mentalista a aj Odsudene niesu zle ale aj tak si myslim že naj slovensky serial boli Susedia :)
 

DeletedUser

Hosť
Bones, Fringe, Odsúdené a Partička :) ..ale určite sa toho nájde viac
 

DeletedUser

Hosť
najlepsi serial jednoznacne The Lost,Akta X,The Outer Limits
 

DeletedUser

Hosť
Fúúúha serialov tak tých pozerám vela :) tak aspoň pár :smallville,south park,simsonovci,futurama,family guy-griffinovci,c.s.i,panelák a vela dalších serialov :D
 

DeletedUser

Hosť
parťička, panelak a simpsonovci
ten dysny chanel ci ako sa to pise je onicom
;););););););)
 

DeletedUser

Hosť
C.S.I. Miami
Step by Step a.k.a. Krok za krokom
Simpsonovci 4ever
Tru Calling (zatiaľ len 1. sériu, nejak sa im nechce dať 2.)
Kosti (dávajú to o takom ***nutom čase, že vždy to prespím) :D
 
Hore