Aké seriály pozerávate?

DeletedUser

Hosť
Takže po novom :D
Dva a pol chlapa (Markíza)
Room Raiders, Fist of Zen, Homewrecker, MTV Cribs, Teen Cribs, Dudesnovi v americe, Príšerné rande :D (MTV Cz)
Simpsonovci (JoJ)
To je asi všetko :D

Mám rád MTV :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Skinny musím s tebou súhlasiť,tvoj výber sedí s mojím,ozaj MTv sedí,tam dávajú veľmi dobré hovadinky :D
 

DeletedUser

Hosť
Profesionali a mafstory a simsonovciiii zabudol som
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Bear Grylls - Ultimate survival; Rím:cool:, Priatelia, Frasier, Dva a pol chlapa, Dexter
 

DeletedUser

Hosť
dav a pol chlapa, simpsonovci, the big bang theory a este kopu dalsieho ale tieto mam faktrad ;D
 

DeletedUser

Hosť
hmmmmm :rolleyes: chlapci prajem vam tu televiziu, ja len posledne dva tyzdne mam telkac (styri roky som zila bez tohto zazraku techniky) a stihla som zatial zistit, ake uchvatne funkcie to ma. Kupila som samsung, 100hz, led podsv., usb, connect s compom, atd... tak som si splnila taky maly snicek.
Urcite vam teda coskoro napisem o mojom oblubenom seriale :D
Ale v minulosti to boli miazgovci (aj to sa rata???) a mash. :cool:
 

DeletedUser

Hosť
rata sa to jasne :D no ja mam tv kedze co sme mali normalnu zomrela mali sme este jednu niekde v dolnej kuchyni cize tak ale kukam akurat spravy a podobne ale na novu TV sa chystam aj tak vsak civim do mojho kompu stale tie led display a podobne srandy cize tak a nemam aj tak uz cas na tv a serialy a miazgovcov mam na dvd takze sa to pocita :D
 

DeletedUser733

Hosť
minule som bola na koncerte ABBA v NR - a to bol zazitok - vacsiu traposinu som davno nezazila. Bola to skoda, lebo ocakavania som mala ine - aj na skupinu aj na organizatorov - no ale bola to draha groteska:(
Tak sa skusim tu spytat - mozno sa k tomu niekto bude vediet vyjadrit.
Neviete odporucit nieco naco by sa oplatilo ist do divadla AB v NR?
Pozerame programy a nevieme sa rozhodnut, ale nechcem zazit podobne sklamanie ako u ABBy.
 

DeletedUser

Hosť
tak ja som bol v aushwitz 1 ci jak sa to pise proste v oswiencime a tam si proste nasadite sluchadla a pocuvate preklad do vasho jazyka akurat ze nam to hrali v spanielcine ci v com a az po pol hodine to napravilitakze prvu pol hodinu prehliadky som nechapal co uz aj taky je zivot
 

DeletedUser1318

Hosť
simponovci,panelakniekedy csi miami ale to je dost neskoro lebo ja mam len 9:D:p
 

DeletedUser

Hosť
Tak do hostinca u mauriho nelez, mohlo by to narušiť tvoj morálny vývoj :D
Mali by sme tam niekde dať varovanie.
 

DeletedUser

Hosť
Panelak sa celkom dá ale ja pozerám skôr Simpsonovcov a futuramu :D to je sranda
 

DeletedUser

Hosť
Ja hlavne pozerávam Zack a Cody,Nitro Circus, a to hlavné na koniec:pochovaný za živa.
Šťastne a veselé praje fifa:candle2:
 

DeletedUser

Hosť
No úprimne povedané, ja žiaden z týchto seriálov nepoznám, tak ale prajem vám to :D Ja som si kúpila na DVD predvčerom NInja korytnačky (ale nie tie trapne, co maju v PNS kach, ale tie prave - pekne April, Splinter, Shreder)
a to je teraz moje naj :ceve:
 
Hore