A viete aj tancovať??

DeletedUser

Hosť
Moderátorská vsuvka (sorry za OT): Ano, alder znamená věk, nové to tu je, protože jsem to tak nastavil teprve včera. ;)
 

DeletedUser72

Hosť
Sorry za OT:
Sem bystrá a pohotová a hned jsem si toho všimla ;)

Tak už je tam bydliště, věk, skype, icq, pak přibyde kolonka s telefonním číslem a s rozměry jistých partií (myslím pochopitelně velikost bot, hehe) a bude to komplet :D
 

DeletedUser

Hosť
no lotos ja som u vas na vaclavaku uz par krat bol a myslim ze som tam videl aj horsie veci :D a celkovo v prahe cize najprv by sa mali starat o to a az potom o tanec :D ale uznavam tento uz je trochu dost ale aj tak je to dnesny tanec no co uz:cool:
 

DeletedUser

Hosť
mne to dost pripomina hriesny tanec - patrick swayze hlavna hviezda :D
Kedysi v pubertalnom veku som na tomto filme ficala a vytrvalo som sa zivila predstavami, ze takto nejak prezijem svoju prvu lasku :D
Takze toto si mam doma skusat pred zrkadlom?? :p
 

DeletedUser

Hosť
trebars aj toto :) ja si doma pred zrkadlom skusam obliect zenske saty :D ale tak to nema s tancom nic spolocneho tak su rozne druhy tanca slusne a menej slusne :D
 

DeletedUser

Hosť
no ja rada tancujem, ale nemám s kým ale vždy sa teším na Silvestra vždy chodím na ples.. :)
 

DeletedUser1618

Hosť
Tak ja tancujem JUMP.. presnejšie hlavne HARDJUMP.. je to tak menej známe hlavne tu na slovensku, lebo len málo ľudí vlastne vie čo je to. je to aj škoda, lebo je to celkom zaujímavé
 

DeletedUser72

Hosť
Je pár věcí, co nepochopím - no jsem na něco již stará, noo :)
Eeee...tohle poskakování je považováno za "tanec" ?
Kam se poděl romantický náboj, který je znát především při ploužákách ? :)
Tady u toho by se klidně hodilo pořekadlo "dostal kopačkou", neboť živě vidím jak by to můj parťák ode mne nechtěně schytal...hehe. Asi to chce hodně odvahy :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Tak ja to netancujem ako vo dvojici s partnerom.. :D a každému sa páči niečo iné no :)
 

DeletedUser

Hosť
zistila som, ze su momenty, ked je cloveku uplne jedno ako vyzera, ako tancuje, ake ma meno, kolko ma rokov... uplne vsetko... lebo ked ste na parkete so spravnym clovekom, je to fantasticke a vsetko sa deje samo od seba, z vas padaju bariery a stavate sami sebou ;)
 

DeletedUser

Hosť
hm svätá pravda... mne je to jedno hlavne nech sa dobre človek zabaví... zatancuje porozpráva strávi čas v spoločnosti... a nie len doma sedí za počítačom prípadne v práci..
 

DeletedUser

Hosť
dopredu lutujem tu, ktoru raz zavolas tancovat... tie modriny od tvojho laptopu :p
 

DeletedUser

Hosť
co tie od laptopu to bude nic ale tie od ... :D routra som chcel povedat:cool:
 

DeletedUser

Hosť
trochu teda snazim sa no :rolleyes: ale nech sudia iny ja sa nemozem sam chvalit :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Tak skipi, teraz mozeme naplno prispiet do tejto temy?? A vieme aj tancovat??? No?? Co poviete???
 

DeletedUser

Hosť
super nibiru.. skvelé.. ja milujem tanec.. a najnovšie ma začalo baviť.. tancovať Zumba.. salsa.. latinsko-americké tance
 
Hore