A viete aj tancovať??

DeletedUser

Hosť
ja sa necham nahovorit na vsetko a kedze mam od prirody iste pohybove nadane tak to ie celkom fajn :D a Nibiru aj bez tricka aj pri tici som uz bol nic na tom nieje celkom v pohode :D

no ono ide o to ze v akej je clovek spolocnosti a ako sa chce a vie zabavit na jednom tvrdeni si bude trvat ked sme boli v BA v iston nemenovanom gay podniku kam sme chodili sa bavit tam bola najlepsia zabava podla mna ako vazne taku dobru naladu a zabavu clovek nevidel :D akurat sme museli chodit tak po dvoch pretoze 15 chalanov trosku pochybneho vyzoru nevzbudil u nich dobri dojem :D takze ak sa chete len bavit s kamaratmi odporucam gay diskoteku tam na vas nikto divne nepozera nikto vas neriesi
 

DeletedUser72

Hosť
Ne, nechápu.
Dnešní moderní hudbu neposlouchám a svojí přebytečnou energii nechávám v práci....
A ještě chodit někam tancovat či dokonce sportovat ??? Heh... děkuji, ale vážně neee ;)
 

DeletedUser

Hosť
skipi,nweviem či si to sem mal dávať...Vieš niekto si o tebe niečo pomyslí :D Inak pobavilby si ma..Viem,že do gay clubu nepôjdem,bál by som sa :D
 

DeletedUser

Hosť
preco by si sa bal ist do gay clubu :confused: Vsak priatelovi nepovies :D
A ja sa necham nakecat na kadeco, ale od skipiho radsej nie, musela by som mat aspon 15 vrstiev oblecenia, aby z tej disky nebol hardcore strip night :D
 

DeletedUser

Hosť
a coho by si sa bal v gay clube hm sak pozri ja som si svojou orientaciou isty cize ja mozem chodit kam chcem ja som tam tancoval aj pri tyci a bavil som sa to neznamena ze ked ides do hay podniku si tepli :D alebo ze tam dojdes a sa na teba vrhnu alebo co :) ja len vravim ze ta zabava a atmosfera je uvolnenejsia a viac v pohode:cool:

Nibiru hordcore strip night hmmmmm:rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
a preco, nie??
len ma to budes musiet najprv naucit, vazne ja som dost obmedzena vo svojich pohyboch,12 rocna klasicka priprava zo mna vsetky zvieracie sklony vykorenila :D
 

DeletedUser

Hosť
predpokladam, ze ma nechces v noci na diskoteke tahat po parkete za ruku a kricat na mna a raz a dva, dopredu a dozadu rychlejsie pomalsie... :eek:
pockaj... toto by vobec nemusel byt tanec... dokelu, to co som napisala :D :p
 

DeletedUser

Hosť
nie ja praktizujem vyuku tancom :) a to tak ze dotycnu na seba nalepim a ak zvladne sa pohybovat so mnou tak rytmus udam uz ja :)
no ale tak dnesny tanec sa na to aj dost podoba :D:p
 

DeletedUser

Hosť
aha, a prosim ta, ako ma chces ucit hip hop, ked budem na tebe nalepena... to sa podla mna akoze dost neda, ty si asi myslel na vyucbu valcika, nie? :p
 

DeletedUser

Hosť
nie nie hip hop ale tak ked tancujes sama je to ine ako ked tancujem s babou vtedy je to ine :D
 

DeletedUser

Hosť
a na sucasnych diskotekach sa hra uz len rachot alebo aj nieco pomalsie?? :D
Pamatam si, ze ked sme boli v taboroch, tak sme vsetky baby chceli tancovat sladaky :D
 

DeletedUser

Hosť
sladaky uz ani nie ale rachot nechcem ani ja neboj :D a namiesto sladakov su pomalsie ale tancuje sa to trochu inak :D
 

DeletedUser

Hosť
popisat no co najtesnejsie k sebe pohybovat panvou v spolocnom rytme a podobne :D
 

DeletedUser

Hosť
Si myslel čo najtesnejšie panvou k sebe a pohybovať čii?? Apoň ja to tak poznám :D
 

DeletedUser

Hosť
ja neviem, čo ma to napadlo túto temu zakladat :eek:
ja vo vas prebudzam zvery :D
 

DeletedUser

Hosť
No čo veď je to pekné či, síce by mi vadilo, že všetci na mňa cinia, ale čo už. Skipi hádam by si odmietol taký tanec s takým dievčaťom.;)
To aldies pod menom?? Vek?
 

DeletedUser72

Hosť
OMG !!!! :eek: Co to tam ti dva lidé provádějí ???? :eek:

A já si doteď myslela, že oplodňovat se dá jen v naprosté tmě a pod peřinou, pochopitelně oba partneři musí být zcela nazí ....
Ale tohle !!!??? :eek: Heh....

V Columbii asi nezavírají za veřejné pohoršení, hehe :D
Tohle totiž udělat u nás na Václaváku, tak oba aktéry již policajti odvážejí ve svěrací kazajce na detox :p :D

Jestli se takhle tancuje na diskotékách, tak můj potomek (ikdyž pochybuji že nějaký kdy bude) bude doma zavřený u dřezu, žehličky a u učení a ven a ni na krok !

PS: ano, pod jmenom máš věk.. Není to něco nového ? Myslím, že to tu je teprve od včerejška....
 
Hore