A viete aj tancovať??

DeletedUser

Hosť
aj mna bavi tancovat a no Nibiru pekne sme si zatancovali len nechapem tie tvoje vybuchy smiechu obcas :D
 

DeletedUser

Hosť
tak ja tancujem hociaky styl, to len pred mesiacom som si myslela, ze nedokazem tancovat na rap, ale skipi mi to predviedol a strhlo ma to kvalitne :D
 

DeletedUser

Hosť
sak teda a ako inak nie treba tancovat a na rap je to lahke len treba do toho ist :D a este ked je dobry sparing partner
 

DeletedUser

Hosť
jj skipi, tak snad sa to so mnou dalo na parkete prezit... bo ty si bol uuuuzasnnyyy tanecnik :sledge:
 

DeletedUser

Hosť
dakujem a sak ja som isiel v dost pripadoch len kvoly tebe pretoze ta hudba no obcas hroza des :D ale tak nemohol som ta nechat na pospas arabom :D a turkom
 

DeletedUser

Hosť
takze ako sa vravi zivot je skola ja som sa naucil dajake ludovky na svadbe, jeden breakdancovy trik to na skolskom mejdane :gtree:
 

DeletedUser1810

Hosť
Poviem Vám len toto - Raz som to skúšal, a môžem s hrdosťou a presvedčivosťou povedať, že to už nikdy neskúsim :) des a hrôza :)
 

DeletedUser

Hosť
Co tanec to existuje? Ja sa nezmozem ani na hocijaky krok a ak ano tak vyzeram jak kacer co predvdza lietanie a sam to nevie''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''':p
 

DeletedUser2467

Hosť
Jaj vcera som bol na prvej hodine veceku ( to je nejaky program pre osmakov na naucenie tancovania spolocenskych tancov ) , no poviem vam bola to sranda ale neviem ci v tom budem pokracovat ... :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak tanečníci :D pripájam sa k téme ak vám to nevadí ;)...
Ja tancovať neviem, ale keď som na nejakej súkromnej párty s kamarátmi/kamarátkami tak parket je môj :D
A tancujem ešte na školských :D
Ale ak sa mám priznať tak vôbec neviem tancovať :D
 

DeletedUser

Hosť
Poriadne stará téma..
Pridám sa aj ja: Tancovať ma veľmi baví, hlavne polka, valčík, čardáš, tango proste klasika je klasika
Čo sa týka moderných buch-o-stenu, na tie sa s obdivom dívam na druhých :)
 
Hore