2012

DeletedUser

Hosť
mas zle informacie...
podla vedcov slnko pohlti zem o milión rokov...

To sa mi nejak nepaci. Zem ma okolo 5 miliard rokov. Ludstvo potom vzniklo tesne pred jej smrtou. To sa mame hned po "narodeni" stahovat na inu planetu?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
xDDD no wed ked zahinie zem to neznamena ze aj Grepolis sice ho nebude mat kto hrat ale budis
 

DeletedUser

Hosť
:)

Pre tých ktorý veria že v roku 2012 bude koniec sveta musím vás sklamať určite nebude teraz sa s vami môžem staviť o čokoľvek ale proste koniec sveta v roku 2012 nebude.
 

DeletedUser

Hosť
Ja viem,že nebude,ale taká otázka,môžeš to nejako potvrdiť ? :D
 

DeletedUser

Hosť
:)

Áno...ale nechcem to tu vyťahovať proste si počkaj na rok 2012 a uvidíš...
 

DeletedUser

Hosť
Nie,vytoahni to sem,mne sa nechce čakať,je to ešte dlho..
 

DeletedUser

Hosť
:)

No kto jak :) pozrite sa userte si počkajte na rok 2012 a potom tu píšte hovadiny
 

DeletedUser

Hosť
Chcem vidieť jeden dôkaz,že práve v roku 2012 bude "koniec sveta"..Ak by ste sa aspoň trochu o to zaujímali,prišli by ste na niečo...Ale nebudem sa tu hádať,možno sú tu deti s priemerom 12 rokov a ozaj nemám chuť sa hádať...
 

DeletedUser

Hosť
Chcem vidieť jeden dôkaz,že práve v roku 2012 bude "koniec sveta"..Ak by ste sa aspoň trochu o to zaujímali,prišli by ste na niečo...Ale nebudem sa tu hádať,možno sú tu deti s priemerom 12 rokov a ozaj nemám chuť sa hádať...

A ty si na niečo prišiel??
 

DeletedUser

Hosť
koniec sveta bude roku 1529863186 po tom ako vyhasne slnko
fifa toreii
 

DeletedUser

Hosť
no tak ono závisí aj od toho, čo beriete ako koniec sveta...
ak berete koniec sveta ako koniec Zeme, tak to nastane tak za 4-5 miliárd rokov...
ak to berete ako koniec vesmíru tak to sa nedá povedať a podla všetkého ta nikto nevie lebo to závisí od temnej energie, ktorá sa dokonca spochybňuje...
a pochybujem že by bol koniec sveta z neznámych príčin v roku 2012 pretože je to podla mayov nie?
ono mayovia si často menili kalendár a doteraz nie je presne spočítané kolkého je podla mayov...
 

DeletedUser

Hosť
nevidela som ho, a ani ma veľmi neťahá..skôr iný žáner vyhľadávam.. :)
 
Hore