2012

DeletedUser

Hosť
:D Aháá :D Aj bolelo to nie ?

A ešte menšia podotázka,bolo to po tom filme,alebo po nejakej inej udalosti ? :D
 

DeletedUser

Hosť
bol som opity bolest som nevnimal,ano bolo to po filme ked som sa dozvedel co nas caka
 

DeletedUser

Hosť
...asi sa tiez opijem ako stary pirat:D a risknem stratu army abych ulovil neaku morsku "masku" na mori...:eek:
 

DeletedUser215

Hosť
K tomu roku 2012 neviem ako vi ale ja tomu neverím!Ja som kresťan a možno aj vy a podľa mňa koniec sveta môže byť každú chvíľu :)
To o tom konci sveta v roku 2012 je klamstvo (Ako keby som povedal že teraz ide padať sneh :D :D)!
 

DeletedUser

Hosť
mi sme sa ucili na nabozenstve je ked sa spoja krestanstva a to bude trvat este dlho rokov
 

DeletedUser

Hosť
ešte k tomu koncu sveta...nieje to jedno že KEDY? - veď aj tak raz koniec sveta príde kvôli neustale sa zväčšujúcemu Slnku...
 

DeletedUser

Hosť
Skôr budú takéto záplavy ako sú teraz a postupne nebudeme mať čo jesť a všetko sa bude prepadávať (myslím Zem) :)
 

DeletedUser

Hosť
alebo príde ďalšia svetová vojna a tí čo po nej prežijú...; to nás mŕtvych už nebude zaujímať :D

alebo nejaký počítačový vírus ktorým sa nakazia aj ľudia :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nevidel som tento film a ani potom netúžim, lebo nemám rád filmy tohto typu
 

DeletedUser

Hosť
Nevidel

Nevidel som ten film a ani nechcem vidieť, pretože ma také filmy nebavia je to nuda.:):):):):):D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Už jen ta teorie, že rok 2012 bude konečný, se mi protiví, takže i proto se mi film nelíbil. :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
gfg

koniec mal byt v rokoch 2001, 2006, 2009 a este stale vsetci zijeme
 

DeletedUser

Hosť
weru vsetci strasia podla mna koniec sveta bude asi o 500rokov ked slnko pohlti zem
 

DeletedUser

Hosť
mas zle informacie...
podla vedcov slnko pohlti zem o milión rokov...
 
Hore