2012

DeletedUser

Hosť
Ja tomu neverím staršná blbosť nechápem ako daktorý tomu môžete veriť:confused:
 

DeletedUser

Hosť
tak som sa na neho tesil ze som siel do kina a tam ma cakalo len jedno velke sklamanie
 

DeletedUser

Hosť
čakal som od toho ovela viac....ale je tu suuuper film odporúčam :)

226
 

DeletedUser

Hosť
Ten film som už videl a nič úžasné to nebolo škoda času
 

DeletedUser

Hosť
No jasné,netreba veriť pár hlúpym vetám..Ži v prítomnosti,nie v budúcnosti :)
 

DeletedUser

Hosť
K filmu: Videl som len trailery, ale samotný film zatiaľ nie.
Ku koncu sveta :D : O takýchto hovadinách sa ja nebavím. :D Takú kravinu môže povedať ktokoľvek. A keď o tom niekde čítam, tak sa tomu len smejem. :D
 

DeletedUser

Hosť
Mňa by len osobne zaujímalo,ako nato kto príde,že príde koniec sveta.Alebo ako to zisťujú,pretože ozaj už toľko konov sveta malo prísť a nič.Hmm myslím,že sa natom iba dobre bavia,nič iné.

//Skinnyboy95: A keď za každým budú robiť nový film tam aj zarábajú ;) :D
Prišli na to asi tak že 21.12.2012 :D veľa jednotiek a dvojak :D aj keď by som skôr povedal že bude 21.12.2112 :D ale ani vtedy nebude koniec sveta :) Podľa mňa :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja som to videl a bavilo ma to tie efekty napr. ked leteli na tom lietadle z mesta :):rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Ja vás všetkých pozývam v roku 2013 ku mne a pozrieme si to ako komédiu, berete? =o)))
 

DeletedUser

Hosť
Jasné,že berieme veď také niečo sa predsa neodmieta (priprav pivo a stretneme sa) :)
 

DeletedUser130

Hosť
no, konecne som si to mal moznost pozriet a ... hmmm ... co ja viem ... celkom pekna rozpravka pre velke deti

na jednu vec vsak zabudli ... kto z vas pozna bibliu, mal by vediet, ze po potope Boh slubil, ze uz svet neznici vodou .. ako dokaz tohto slubu je duha ...

vela predpovedi smerujucich ku koncu sveta sa viaze k zniceniu sveta ohnom ...

v tom je realnejsi film "proroctvo" .. ale aj tak si myslim, ze nebudeme vediet, ze v tento den bude koniec sveta ... pride to prave vtedy, ked to najmenej budeme cakat ...
 

DeletedUser

Hosť
:)..suhlas aj sposlednym prispevkom,...
a na koniec este snad len,ze ak verime comukolvek,mozme uverit akejkolvek hluposti....iked su teda veci medzi zemov a nebom,ale som zato,ze najdolezitejsia je vlastna skusenost vseho...a o ostatnom su len zbytocne keci,..neda sa dokazat ani vyvratit;)
p.s....zajimava tema na grepolise:eek::p
 

DeletedUser

Hosť
ja som sa vzdal panictva kvoli tomu,aby som to nahodou nezmeskal,kvoli koncu sveta
 

DeletedUser

Hosť
Markíz :D Tak to si ozaj spravil dobre :D Napísal sito veľmi dobre,zbavil som sa ho :D Ako keby ti to vadilo :D
 
Hore