útoky-Rho

DeletedUser5181

Hosť
Tu je jeden z dôvodov, prečo je nanič morálka :)
Bez_n_zvu.png
 

DeletedUser5181

Hosť
To neviem, no Rhó je svet bez morálky :) práve preto je to fajn, že v malých mestách môžeš nájsť toto...
 

DeletedUser2276

Hosť
Niekto si to tam schoval. Určite také mini mestečko nemá popku na vojsko, ktoré si vyhladil :)
 

DeletedUser1824

Hosť
majiteľ army bude rád :D nech sa nám ozve,poľutujeme ho ;)
 

DeletedUser

Hosť
Tak takto sa rozhodne nedobýva... :)


a ja som si myslel, že ma chce pripraviť aj o posledné mesto :)
 

DeletedUser

Hosť
To teda urobil, dobil mi všetko okrem tohoto...
Just mi nechal druhé najslabšie. :mad:
 

DeletedUser

Hosť
Ale prebral mi 4 mestá iba za 1 týždeň. :p
A to mal 8x toľko miest... :)
 

DeletedUser5181

Hosť
mymolnar, inak prečo ťa vždy prebrali ? teraz sa pýtam zo zvedavosti, nie z narážky :)
 

DeletedUser1720

Hosť
na kazdom svete hral blbo a potom sa stazuje ze ho 8X lepsi hraci preberaju
 

DeletedUser

Hosť
Dans: ja som v týchto veciach šikovný, každý svet kde som hral od prvého dňa som nakoniec prišiel o mestá. Problém na Rhó bol ten, že som sa stále cpal na severovýchod a pozri koľko je tam hráčov a miest. Ďalšia vec je tá, že každé spojko v ktorom som bol sa nakoniec rozpadlo.

miro9991: Keby som hral na každom svete blbo, tak by som na svojom prvom svete - théte - sotva staval divy :) a pochybujem, že moja hra z iných svetov motivuje hráčov aby ma preberali. Mne nevadí, že ma lepší hráč prebral. Len som podotýkal, že mu to týždeň trvalo a nedá sa povedať, že by sa snažil, takže ma hnevá, že moja snaha viedla k záchrane jedého mesta a to iba kvôli tomu, že nemá ani 3k bodov.

Poďte tu radšej rozoberať vaše útoky a nie prečo som sa ja neubránil :mad:
 

DeletedUser

Hosť
vie mi niekto povedať ako možem pridať fotku lebo ja som našiel len tento sposob...
 
Hore