útoky-Rho

DeletedUser2276

Hosť
Dans ja mám lepší ;)

AAprrFL.jpg
 

DeletedUser

Hosť
:-D tolko OL v jednom meste :-D a potom sa moze divit kde nabral z nicoho nic tolko populacie :-D
 

DeletedUser5181

Hosť
Aeris, to špehuješ celú mapu ? veď tie mestá sú dosť vysoko, hlavne tie jjkkove :D
Lienka, to je jasné keď my strácame mestá kvôli neposlaným kontrolkám :) a odkážte tomu mapovi niečo lebo mňa cez noc nedokáže zobudiť vibrovanie mobilu.. asi si ho dám niekde inde ako na stolík :D :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4148

Hosť
Dans, aeris len ukázal ako to vyzerá keď hrá človek ktorý rozmýšľa - jjkk a jeho spojko vám vystavali mestá, ako začala sigma, tak vám ich odovzdávajú, ten jeho názov je jasný a to že jjkk nám zakladá jedno mesto za druhým pod nosom predpokladá že tie OLky sú tam ... teda boli
veľmi by som pomlčala o tom, že strácate mestá kvôli neposlaným kontrolkám, aj naposledy čo som prebrala Lamku tu nebol a deffka v meste sa objavila - teda vedeli ste o povstaniach a o viac miest prichádzate aj preto, že na niektorých hráčov kašlete a podpory idú vo veľkom iba časti spojka
a čo sa týka toho mobilu, tak ho v pohode niekam inam daj, spánok je zdravý, škoda oň prichádzať
 

DeletedUser5181

Hosť
Pravdu máš.. to mesto, ktoré si včera prebrala ? Ja som tu včera ráno bol asi od 8:00 a to mesto na forku nebolo, čiže každý o tom asi nevedel :(
každopádne, ja už nejdem hrať týmto štýlom, t.j. čo najrýchlejšie postaviť offku a vybíjať si ju na vás - nemá to zmysel... včera sme vám vyvolali asi 15 povstaní (z toho 3/4 gabrielovi, ktorý kúzli na útok ale domoobranu nezapne), a čo sme chceli ráno skúsiť prebrrať Buggiho mesto, bolo tam vyše 9000 biriek a 15 000 pech ak sa nemýlim.. tie čísla niečo hovoria, ešte plus včera mali Cadeau a cooper dovolenky
neviem, na každom svete čo som hral som nevidel také perfektné bránenie ako vy na tomto svete - rešpekt
idem preberať radšej mestá na divokom západe :)
 

DeletedUser2276

Hosť
lienka ďakujem, ešte nikto o mne nenapísal, že rozmýšľam :)
Dans v noci sa má spať, na mobil sa vykašli. Ja spím občas aj v nočnej :D
Čo sa týka toho špehovania, ak sa mesto volá Toto mi nechajte, tak tam pošlem útok aj keby len s 10 zápalkami :D
Poslal som aj na bariho, keď mali v profile prosím neútočte :-D
 

DeletedUser3947

Hosť
Ale to bolo v profile spojenectva :p...ja som dal ešte v zmätku mudrosť na 10 zl cez celu mapu :D
 

DeletedUser5049

Hosť
To je prvýkrát čo vidím že nepriateľ obdivuje nepriateľa. Klobúk dole. :)
To ja na všetkých svetoch čo som hral sa ľudia stále osočovali a z verného bojovníka spojenectva sa stal úhlavný nepriateľ behom hodiny.
 

DeletedUser4148

Hosť
Aeris bolo mi potešením to vytrúbiť do sveta:D
Dans:
3bBOQQ7.jpg

určite niekto o tom povstaní vedel, v tom čo som zobrala bolo toho podstatne menej, ale bola tam podpora
a vďaka za uznanie našej deffky, aj keď si myslím že aj útok je celkom fajn
2 svety tvrdej školy naučili náš základ spojka, že na grepe to bez spolupráce nejde a myslím že na Rhó sme sa pozbierali celkom slušná parta, kde ťaháme spoločne
King ale veď ide o to zahrať si a keby sme nemali dobrých súperov tak by to bolo o ničom, preto klobúk dole pred všetkými červenými hráčmi, ktorý hrajú férovo
 

DeletedUser2276

Hosť
Ale takto verejne? Teraz si o mne budú myslieť, že žeriem ginko biloba :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Krása ľudia. Rešpekt že sa nazvájom obdivujete.
 

DeletedUser1824

Hosť
Aeris, to špehuješ celú mapu ? veď tie mestá sú dosť vysoko, hlavne tie jjkkove :D
Lienka, to je jasné keď my strácame mestá kvôli neposlaným kontrolkám :) a odkážte tomu mapovi niečo lebo mňa cez noc nedokáže zobudiť vibrovanie mobilu.. asi si ho dám niekde inde ako na stolík :D :D

Mňa to aj zobudí ale dneska som to doondil :D Žijem v tom že mám na 3:30 nastavený a v tom sa zobudím o 6 :-D
 

DeletedUser

Hosť
ak si chcel skryť nazov mesta kde maš dobyvanie tak sa nepodarilo :DD je vidiet mesto ktore ma vzburu :D inač janko bude mať radosť ked pride
 
Hore