útoky-Rho

DeletedUser1525

Hosť
Mam este ulozene velmi stare reporty a obrazky k pobaveniu:
z brazilskeho sveta lamacik ...
lamautok.jpg
z norskeho nase logo old warriors ...
Old warrior.jpg
statocny pesiak domobrany na Pi ..
domobrana.jpg
treskyho pat pri osidlovani na Mu ...
pat.jpg
Prijemnu zabavku, caute.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Co mozem povedat o cibikusovi hral na Nu no vtedy som ho vnimal ako stavbara lebo si na m64 staval vlastne ostrovceky a este nas aj zradil a potpm o vsetky mesta prisiel ale teraz zanho mozno hra niekto into alebo sa naozaj zmenil lebo teraz uz hra inak ako vtedy
 

DeletedUser

Hosť
cibikus to opäť skúša. Včera vyvolal povstanie. A dnes útočil:

Keď zistil, že mám birky pustil sa do nich:

na 9 biriek skrátka 100 zápaliek nestačí :D
A celé to zakončil demoláciou hradieb... :(:p

A nakoľko vyvolával povstania, keď už jedno bežalo, jediné plus preňho je, že zbúral hradby.(a zobral celkovo asi 20k surovín :p)
 

DeletedUser3213

Hosť
čo si tie surky neschoval :D
joj bez morálky hrať to je vec :////
 

DeletedUser1525

Hosť
[SPR]cibikus to opäť skúša. Včera vyvolal povstanie. A dnes útočil:

Keď zistil, že mám birky pustil sa do nich:

na 9 biriek skrátka 100 zápaliek nestačí :D
A celé to zakončil demoláciou hradieb... :(:p

A nakoľko vyvolával povstania, keď už jedno bežalo, jediné plus preňho je, že zbúral hradby.(a zobral celkovo asi 20k surovín :p)[/SPR]

tie babenky pod reportami, ked to otvorim, su peknejsie ... :cool:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Toto som nepochopil:
1. útok:

2.útok:


Oba útoky prišli počas druhej fázy povstania. Oba prerazili moju obranu a v oboch prišla OL. Ako je možné, že ten prvý mesto nedobyl?
 

DeletedUser1525

Hosť
podla mna este nemal v tom case kulturu a pri druhej osidlovacke uz mal napr. po procesii.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5181

Hosť
Keby nemal kultúru tak by napísalo niečo také ako "Hráč nemal dostatok kultúrnych bodov", stáva sa mi to často :D
 

DeletedUser1525

Hosť
To si ako na to prisiel ? Nikdy v minulosti take nic sa nevypisovalo ... cez rok so nebol v hre a pochybujem, ze bola pridana takato sprava.
Tu mas odpoved v poziadavkach - http://wiki.sk.grepolis.com/wiki/Vzbura , jedno hrac nedodrzal a dostatok kultury v case osidlovania.
 

DeletedUser

Hosť
Spíš bych neusazenou kolonu viděl na nevyzkoumané dobývání... nedostatek KB to ukazovalo vždy... teda nevím, zda přímo vždy, ale z dob 3,5 let si to ještě relativně dobře pamatuji, dřív jsem si tyhle věci dobře hlídal, takže se mi to nestávalo... to až později. :D
No, nejlepší by bylo se zeptat přímo u zdroje, než polemizovat o (ne)skutečnostech. :p
 

DeletedUser1525

Hosť
Spíš bych neusazenou kolonu viděl na nevyzkoumané dobývání... nedostatek KB to ukazovalo vždy... teda nevím, zda přímo vždy, ale z dob 3,5 let si to ještě relativně dobře pamatuji, dřív jsem si tyhle věci dobře hlídal, takže se mi to nestávalo... to až později. :D
No, nejlepší by bylo se zeptat přímo u zdroje, než polemizovat o (ne)skutečnostech. :p

Ako som pisal = nemal dorobenu procesiu na kulturu, dobyvanie ? = cibikus ma 59 miest a X osidlovani + bez dobyvania nevyvolas povstanie, vypisovanie nedostatku kultury = urcite to nic nevypisuje hracovi kt. mal prist o mesto a preco by aj malo, vsak on tam moze mat povstania aj od 10 hracov , ci to vypise odosielatelovi kolony - urcite pred 2-3 rokmi nevypisovalo aj sam som sa sekol ze sa nestihla dorobit procesiami vcas kultura, ako moderator by si mohol mat lepsi prehlad.
 

DeletedUser5395

Hosť
Vždy som chcel poznať pojem profi útoky od Renegades.. Dnes ho už poznám

........jpg

.....jpg
 

DeletedUser

Hosť
za prvé je to hráč z akadémie...
za druhé si myslím, že je to vždy lepšie ako vaše "útoky"
glad.jpggladpin.jpg
 

Prílohy

  • gladpinn.jpg
    gladpinn.jpg
    44 KB · Zobrazenia: 20

DeletedUser3213

Hosť
Ten hore útočil útočnou armádou, na tom nie je podľa mňa nič smiešné -_-
Stále lepšie ako útočiť birkami alebo bez zápalok, alebo dať na vozy diaľkové kúzlo...
 

DeletedUser

Hosť
šak najlepšie útoky s mečmi a lukmi :D alebo poslať samotné katapulty..
 
Hore