Diskuze o světě

DeletedUser5935

Hosť
hej chalani prestante sa hadat, aschelona aj melancholika si vazim a ked treba sa ich zastanem za kazdych okolnosti, tak sindri prestan vyvolavat sarapatu a daj im pokoj, si moderator predsa a toto ti neprinalezi osocovat hracov kto ako hra, mozno mali problemy v ally tiez som mal v kazdej ally sa to moze stat ale za to netreba hracov odsudzovat, ci je to alrepa, aschelon atd, viem velmi dobre ze vzdy sa snazili pre spojko spravit co najviac takze laskavo prestan dakujem
 

DeletedUser5560

Hosť

Kamo my sa nehádame, len ked už sa jemu kazdy vyjadril smerok k mojej strane tak aj ja mam potrebu sa vyjadrit k tomu dianu a taktiež dianu prečo všetko tak dopadlo ;) Hoci nemuselo.
 

DeletedUser5876

Hosť
Sindri

Že na Slovensku po Slovensky čo? ;) Takýmto krédom sa asi Grepolis neriadí čo? :D Mne to je jedno btw čo si kto omne myslí je to proste hra a zabaviť sa treba . Ale aj mne sa niejak vidí, že vieš až moc veľa informácii, nehrali sme proti sebe? :D

Dosť úbohý komentár, nemyslíš? A to máš odkiaľ že na Slovensku po slovensky? Sa riadiš takýmito jednoduchými heslami od jednej slovenskej nemenovanej politickej strany? (v tej strane nenájdeš človeka nad 90 IQ). Hovorí spisovne po česky a každý normálny mu rozumie, nevidím žiadny problém...
 

DeletedUser5560

Hosť
Bsk Nymtz
To som len tak podripol moj zlatý. Niekedy netreba mať ani IQ>90, ak racionálne a sedliacky uvažuješ. V dnešnej dobe to je presný opak. Ľudia s vysokým IQ sú neempatický, neasertívny a sláva im vstúpne dosť často do hlavy, česť výnimkam ;) A btw ja s tou stranou nesymatizujem ak myslis LSNS, hoci si niesom istý či to je ich heslo a nanich si práve narážal. :)

Skôr si myslím, že tvoj komentár bol viac úbohy a zbytočný. Kedže ani hlavna osoba na koho to bolo smerované sa nadtým až tak nezapodievala a nerozoberala to ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
Kam sa ten Grepolis uberá keď sa zrazu rieši sama spína na ostatných a k tomu sa riesi politika.. vidím ze sa hráči z grepolisu nezmenili , poniektory...
 

DeletedUser5876

Hosť
Politika hýbe svetom, a radšej nereaguj na niečo, čomu nerozumieš.
 

DeletedUser5366

Hosť
Ale prosím ta.. radšej sa chod rozprávať sam so sebou alebo s kamarátmi .. tu nikoho nezaujíma tvoja politika a jej reči tu politika nijak nezasahuje je to hra tak si nechaj tie reči na doma Diky :)
 

DeletedUser5396

Hosť
od tohto momentu to nehrozí podľa mňa
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser5366

Hosť
:D ja sa s nikým nehádam len nech nezatahuje veci tam kde to nepatrí
 

DeletedUser5637

Hosť
Aschelonko, veď ty si mi na upsiku mesiac nevedel vziať mesto, topil som ti bežne aj 3 olky za deeen :D bojovník :D
 

DeletedUser5788

Hosť
Woow :) itashi tebe sa akosik moc páčim to sa mi nechce veriť všade kde si písal 12548 slovíček bolo tam zo dva krát spomenuté moje meno :) :) :)
ďalej zlateniu áno zlatím keď dávajú na trhoch prečo to nevyužiť tam kde hráš aktívne?načo sú potom zlatky z 2-3 svetoch čo si šiel len po zlatky ak ich neotočíš?A j hej ja si tiež z času od času zakúpim mince a áno aj si vyzlatím hradby,ale stále ešte nemám na vás z 0 na 18 za 1min to ani ja neviem aj keby som chcel.
Čo sa týkalo že som zlatil armu ako besný to kde si nabral?? niekedy čo nevidíš v meste neznamená že v meste neni.
A ďalej čo sme sa nepohodli v správach najprv ma lanáriš do spojho spojka ak som napísal že nejdem k tebe že viem čo si zač tak si niečo v inom duchu napísal tak isto som odpísal aj ja klasika nebudem sa urážať hádam :)

Ešte jeden tu napísal že ak pominie event tak pominie aj aktivita z mojej strany že nebudem vedieť útočiť no hej som babrák čo neviem hrať sorry itasi si len ty čo vie hrať najlepšie to je pravda :)
Vždy rozhoduje čas ak ho nemáš tak nemôžeš očakávať každý deň útoky.
útočník neexistuje len slabý obranca.

a to že ste ma rozobrali počas dovolenky to beriem a aj to beriem že ste zobrali mestá to je v pohode no ak príde čas tie mestá si zoberiem späť.nateraz sú len ako keby v depozite :)
A čo sa týkalo útočenia na neaktívnych hráčov tak to pramení len z toho čo som napísal dobrý útočník neni,ale slabý obranca.
ak je aktívny obranca tak neprejdeš kedže alarmuje spojko .Tak isto ako by sa dalo aby som prešiel 1 vs30 to je nereálne preto som si vždy vyberal neaktívnych hráčov easy bb a na tom nič nevidím žiadny problém nemali ste kontrolky a nesledujete ostatných to je problém spojka nie jednotlivca.
a mne sa nechce písať takto ako to tu píšete xxxx slov načo :) ja viem ako hrám a čo si môžem dovoliť :) ak sa niekomu nepáčim v pohode tam je správa napíšte správu a môžme si navzájom leštiť brká a pozerať sa do zrkadla :)
 

DeletedUser5366

Hosť
“Útočník neexistuje len slabý obranca” to si nabral skade ?:DD
 

DeletedUser5788

Hosť
z grepolisu môj zlatý trolo :p Môžeš mať xxx silnú armádu pokiaľ máš proti sebe dobrého obrancu neprejdeš a nezískaš mesto.Takže čo s toho máme aké ponaučenie???

A nehovor že ak ideš 1vs 1 tak istý pomer miest a jeden je obranca a druhý útočník tak isto väčšie straty bude mať útočník a ani nezíska mesto.
Iné je keď máš pomer 2 útočníci 1 obranca skús sa zamyslieť viem a čítam na všetkých svetoch že sa ukazuješ či píšeš že si naj útočník no pokiaľ viem tak ani na jednom svete si nezískal útočníka neviem asi sa mýlim :rolleyes:
 

DeletedUser5366

Hosť
No mýliš sa a áno hovorím ze som útočník ale kde som napísal kuželik môj krásny ze som najlepsi útočník ? A áno ak sú rovnako skúsený a obranca si natrepe full deff za 25hradby s vežou tak budu straty ale ide aj o to sko kombinuje obranca sj útočník , nikdy nevieš kto vyhraje, no ale ako to tu čítam tak ty sa reprezentuješ ako najlepší útočník.. príde event poútočíš ale jak skončí tak skončíš aj ty ;)

A prepáč ze radšej miniem peniaze na seba ako na hru, je pravda ze niekedy zazlatim ale zas do toho nedávam 20€+ .. max na bonusy .:)
 

DeletedUser5788

Hosť
nemyslel som to tak že natrepe obranu do mesta a hotovo stačí časovať a je.Najlepší útočník som isto neni a to som nikde nenapísal to len vy vidíte že príde event a bum zas idem len ja hore ak sleduješ štatistiky idú všetci hore. a to že odíde event a potom nič hm zaujímavé veru :) no ja som tiež zvedavý na to slovo potom :)pokiaľ budem mať čas budem hrať útočné ak neni budem deff
 

DeletedUser3947

Hosť
píšte radšej niečo zaujímavé z tohto sveta, nie takéto hádky zbytočné ..;)
aj tak každý vie, že to ja som najlepší útočník aj obranca..
 

DeletedUser5935

Hosť
fiha dlho som tu nebol a vznikla tu pekna debata heh, ja som celkom rad ze kuzel sa vratil aspon sa mam s kym pretekat v rebrickoch ci v rebricku bojovnikov alebo obrancov,
 
Hore