Diskuze o světě

DeletedUser5935

Hosť
ee myslel som aschelona, ty si ani poriadne nehral jak si pametam ja som mal napr uz 12 miest a ty este len 2, hlavne ze si bol na kazdom svete :)
 

DeletedUser5935

Hosť
ano mali sa v laske :) ale venujme sa inemu ty co si pametam ze si raz niekde pisal ze s grepom si nacisto skoncil :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
Snad se Aschelon naučil za tu dobu hrát, aby ho tam neumlátili i stejně nezlatící hráči jako on polštáři. :D :D I když on ten svět je vzpourový (tu mají Češi obecně méně rádi) a navíc léto...

Jinak informace o našem novém světě budou brzy. ;)
 

Melancholik

Member
Píšeš jak keby si ho poznal, no očividne ty poznáš každého.

Myslíš český či slovenský svet ,že bude info?

+ to v zátvorke si divne napísal takže som nepochopil
 

DeletedUser5560

Hosť
Snad se Aschelon naučil za tu dobu hrát, aby ho tam neumlátili i stejně nezlatící hráči jako on polštáři. :D :D I když on ten svět je vzpourový (tu mají Češi obecně méně rádi) a navíc léto...

Jinak informace o našem novém světě budou brzy. ;)

Ty ma skadial poznáš? :D :D Ved pod týmto učtom hrajem len 2 roky ;)

ano mali sa v laske :) ale venujme sa inemu ty co si pametam ze si raz niekde pisal ze s grepom si nacisto skoncil :)


Ja ziadneho streptokoka nepoznam, reskeptíve nepamätám si žeby som mal s niekym výhradne väší problém, okrem jednej osobi od Flegmatikov (ktorý je náramne arogantný, namyslení atd... ) :)
 

DeletedUser5599

Hosť
Znám Čechy, znám Slováky, znám Francouze, znám Američany... za 7 let slušná porce lidí. Snad si nemyslíte, že by sem byl poslán na výpomoc někdo, kdo o Grepu vůbec nemá šajn. :p

Jinak myslím SK svět. O CZ světě už info je. Crony ho už otestoval, nakonfiguroval... takže jakmile si najde chvilku, připraví patřičnou sekci na fóru i s vyvěšeným nastavením. So, stay tuned!
 

Melancholik

Member
Tak nemôžeš poznať ľudí než hraješ ako len dlho chceš každý človek je iný. Môžeš poznať nejaké typické črty pre tú a tú krajinu ale nič viac. Čiže je nelogické ,že píšeš o niektorých hráčoch konkrétne veci ako by si ich poznal a mal ich prečítaných.
 

DeletedUser5599

Hosť
Ano, to máš pravdu. Zrovna Aschelon je svými dovednostmi tak nechvalně proslulý, že i kdybych se mezi hráčskou základnou pohyboval jen zlomek té doby, asi by mě i tak neminul. ;) Stejně jako o tobě se ví, že svoláš lidi, pak se o ně chvíli staráš, ale nakonec to padá na Aschelona nebo někoho jiného, protože se tomu dvakrát nevěnuješ.
 

Melancholik

Member
Tak na Aschelona kidajú len tý čo proti nemu hrajú ,kedže sa s nikým neserie a vie protivníkom zavariť. Tak o mne to je známe kedže nemením nicky jak ponožky čo by sa už možno aj šiklo. No povedal by som ,že si až príliš informovaný nečudoval by som sa keby si bol jeden z tých ľudí čo hrali proti nám len s iným nickom. Tak jak o mne každý vie keď s niekym píšem a ho nepoznám lebo ma iný nick tak ako naposledy jeden český hráč z ktorého som usúdil ,že bol multiúčtar z iného sveta.

Takže moja otázka hral si proti mne niekedy?
 

DeletedUser5560

Hosť
Sindri

Že na Slovensku po Slovensky čo? ;) Takýmto krédom sa asi Grepolis neriadí čo? :D Mne to je jedno btw čo si kto omne myslí je to proste hra a zabaviť sa treba . Ale aj mne sa niejak vidí, že vieš až moc veľa informácii, nehrali sme proti sebe? :D
 

DeletedUser5599

Hosť
Bavil jsem se s dost hráči, byl jsem i pasivním pozorovatelem dění... :D
Tak na Aschelona kidajú len tý čo proti nemu hrajú ,kedže sa s nikým neserie a vie protivníkom zavariť.
Ano, dokud má soupeř ve svých řadách méně aktivní, těch Aschy umí využívat na výbornou. A to nemyslím nijak posměšně, ale vážně. :) Že by na něj měli "kydy" jen oponenti, to také není až tak úplně pravda. Nemálo lidí na něj nadávalo i z vlastních řad a bralo jako nutné zlo. Vždy se snažil, ale špatným a katastrofickým směrem.
Že na Slovensku po Slovensky čo? ;) Takýmto krédom sa asi Grepolis neriadí čo? :D
Nejsem si úplně jist, na co tím narážíš, ale viz.
 

DeletedUser5560

Hosť
Sindri

To je zaklad a robil by to každý racionálne zmýšlajúci človek. Určite narázaš na Flegmatikov. Aj nas nerozoberali hned od najsilnejších ale infiltrovali sa na ostrovi cez najslabšie články. A nešli hned pomne, alebo po iných dobrých hráčov, tak isto som to robil aj ja a nemohol som sa sám hned púštat do nonstop aktívnych hráčov, lebo by to nemalo účinok.

Špatným a katastrofickým smerom aspon sme sa nerozpadli ako X spojká hned na začiatku, ale až ked už to bolo nezbytné a komplikované ked sme boli štiknutí 2 top spojkami.

A to že počuješ názor jednej strany je síce pekné, ale každá minca má dve strany. ;)
 

DeletedUser5560

Hosť
A dodam len to. Hold nemôžem zato ,že Česi su taký namyslený a maju to v náture. Boli sme tam 3 dobre spojka Flegmatici, my a Problemovci. Ja som už vedel ako to dopadne a navrhoval som Problemovcom, že pokial nebudeme kooperovat Flegmi to vyhraju a nebudu mat konkurenciu. Problemovci namyslený to odmietly s dôvodom, že oni už vyhrali nejeden svet ,že aj toto si uhraju.

My sme sa rozpadli z dôvodu ,že sme boli medzi dvomi vlkmi a nedal sa uhrat ten napor. A do mesiaca celé namyslene spojko Problemovcom resetlo a stalo sa to čo som predpovedal. ;)
 
Hore