Diskuze o světě

DeletedUser5945

Hosť
Trolerko ja som zas počul že zlatíš v jednom kuse a verím tomu :D
 

DeletedUser5876

Hosť
Dosť pochybujem, že Trolerko zlatí. Naozaj nie je problém pre aktívneho hráča mať plus-mínus toľko stavebných/bojových bodov v takej fáze hry aj bez zlatiek. A ak zlatí tak proste kliká slepo.
 

DeletedUser5935

Hosť
gullas neboj jak vidim v rebricku sa my traja asi budeme pretekat ty, ja a kuzel
 

DeletedUser5395

Hosť
Nudiť sa môže, ale aspon vie aj niečo iné ako staviať birémy.
smiley_emoticons_bravo2.gif
Však Juraj
 

DeletedUser5935

Hosť
mne to nevadi mna birkovanie bavi vzdy ma bavilo a bavi ma to uz 8 rokov, vsetci ma poznaju ako birkara :)
jedine co ma hneva ze hrdinova su nevyrovnani napr aristotels ti da bonus k ohnivkam pri verbovani az 60 percent zatial co birkovy hrdina len 30 percent co uz
 

DeletedUser5599

Hosť
Erínye jsou dobré do obrany, ohnivky jsou silnější než birémy... zatraceně, co já se tu nedozvím. 160 / 8 = 20; 200 / 10 = 20... takže tady asi 20 > 20
Dobrá tedy...

zatial co birkovy hrdina len 30 percent co uz
Protože obránce je ve hře celkově zvýhodněný a obranu můžeš skládat vícero měst naráz, kdežto útok ne.
 

DeletedUser5935

Hosť
pozri sa musis poznat na co je konkretne dobra jednotka, napr poznam hracov od akatsuky co niciim inym neutocia na mna len prakmi a katapultami, a ked mi event ponukne erynye tak preco ich nevyuzit su dobre proti streleckym jednotkam, ak by protihrac zmenil skladbu utocnych jednotiek to by bolo ine ale ked utoci vecsinou len tym istym tak je to dobra taktika, jedijne na co musim davat hlavne pozor aby v utoku neboli meduze, mantikory a vtaky a zas proti prakom jednoznacne najlepsie su cerberusy len skoda ze v evente nie su , celkovo tento event je vhodny pre utocnikov, obrannych jednotiek je tam malo
 

DeletedUser5935

Hosť
sindri na to ze tu rozoberas moje erynie tak si nas radsej mohol informovat ze nastala zmena u akademi a v pristave ohladom ol
mysim ze by to bolo uzitocnejsie
 

DeletedUser5599

Hosť
Erýnie jsou stále poměrně dost nouzové řešení... nedosahují ani efektivity lučištníků a že i ty ti vrhači smetou. To už je snad lepší se bránit proti práčatům hoplity. Sice jsou o něco slabší, konkrétně o necelé 3 body, ale část se z toho dá nahnat zpátky falangou, která na mýt. neplatí. Plus jsou o dost dostupnější a v útoku daleko méně využitelnější.

si nas radsej mohol informovat ze nastala zmena u akademi
Až na to, že od neděle visí v oznámeních changelog o aktualizaci, který jsem tentokrát z nedostatku času zkopíroval od české kolegyně, ale je tam!
 

DeletedUser3683

Hosť
gladpingu dnes o 14:00
To už ani vácej zúfaly nemôžeš byc? Nam tu nastahuješ nejakého amatéru na kterého máme 0 morálku a das mu tam par vojačkov? Výborne, uz sa teším jak ti budem brac mestá onedlho.


Hráč mi napíše a hneď aj zablokuje :) človek čo zradí a zapredá svojich vlastných spoluhráčov ako zakladateľ za lepšie spojenectvo - lepšie korýtko. Nevie viesť vlastných hráčov, tak sa radšej nechá viesť.... ani sa nečudujem, že nechce čítať odpoveď a ako vidím neovláda ani slovenčinu ;) tak milý tučniačik nemám problém si s tebou písať, ja nenadávam do správ, nebojkaj sa....
....vysvetlenie - začali ste zakladať mestá u nás, tak máte lepšiu odpoveď. A šupolienka urobila to isté. Pripomínaš mi sanenko, ktorá stále bleskuje braina a keď dostane jeden blesk nazad, tak je rozčúlená. Chýba zrkadielko a kuk do neho :p plačeš nad niečim čo ste robili skôr...
 
Hore