Dobývání nebo vzpoura?

Dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    256
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ako tak pozerám siene slávy, na Lambde ťa nevidno :D Ale pamätám si, no na vrchole rebríčka pokiaľ viem si tam nikdy nebol...

na lambe som sa pohyboval v top 5 od začiatku :D ...tak že povedz doma rodičom nech ti kúpia okuliare so silnejšími dioptriami aby si videl poriadne a nevymýšľal si somariny :cool:...ty nie si nikde v sieni slávi tak že máš čo hovoriť :p
 

DeletedUser

Hosť
borec

Pekne im teda nakladaš :eek:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
na lambe som sa pohyboval v top 5 od začiatku :D ...tak že povedz doma rodičom nech ti kúpia okuliare so silnejšími dioptriami aby si videl poriadne a nevymýšľal si somariny :cool:...ty nie si nikde v sieni slávi tak že máš čo hovoriť :p
Ja mám dioptrie 3, to mi stačí ;) A ako už aj ostatní písali, teraz ti zlatky zariadia takmer všetko...
 

DeletedUser

Hosť
Pekne im teda nakladaš :eek:

nikdy a nikým som sa nenechal znemožniť :D...tak že tak...proste dobytie je lepší systém...jak vzbura čo je systém trápne sa rozbíjať na xyz väčšej prevahe...a pri tom človek nemusí získať absolútne nič
 

DeletedUser

Hosť
Veď o to ide... Treba spolupracovať, nie minútu pred nocákom poslať do mesta OL a hneď nato si tam hodiť birky... To ti ide, preberať mestá keď obranca nie je prítomný...
Pri vzbure nikdy nevieš /aj keď spojenci časujú útoky/ či sa tam niečo tesne pred tvojou OL neobjaví, tam treba aj šťastie...
 

DeletedUser

Hosť
no treba silnejšie :D ...na zlatky hrajú len sráči :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Veď o to ide... Treba spolupracovať, nie minútu pred nocákom poslať do mesta OL a hneď nato si tam hodiť birky... To ti ide, preberať mestá keď obranca nie je prítomný...
Pri vzbure nikdy nevieš /aj keď spojenci časujú útoky/ či sa tam niečo tesne pred tvojou OL neobjaví, tam treba aj šťastie...

vzbura je tak dobrá pre deff hráčoch čo radi a s chuťou odpaľujú OL....dobytie je proste lepšie v každom smere...rýchlejšie preberieš mesto, nie sú s tým také problémy ak vystihneš čas keď tu nepriateľ nie je....vzbura sa mi nepáči..byť hlavou proti múru biriek a kde čoho možného..a čakať na mizernú šancu či prejdeš s OL alebo nie
 

DeletedUser

Hosť
vzbura je tak dobrá pre deff hráčoch čo radi a s chuťou odpaľujú OL....dobytie je proste lepšie v každom smere...rýchlejšie preberieš mesto, nie sú s tým také problémy ak vystihneš čas keď tu nepriateľ nie je....vzbura sa mi nepáči..byť hlavou proti múru biriek a kde čoho možného..a čakať na mizernú šancu či prejdeš s OL alebo nie
Môj človek :p
 

DeletedUser

Hosť
No veď to, treba spoluprácu...
nie sú s tým také problémy ak vystihneš čas keď tu nepriateľ nie je
A aj toto som spomínal... To ti ide, brať mestá keď ich nik nebráni, či? :)
 

DeletedUser

Hosť
Napísal, že keď vystihneš, že tu obranca nie je, tak je to super... A keď si v tom prípade hodíš za OL birky, je jedno, či si top alebo netop ;)
 

DeletedUser

Hosť
Môj milí ale to si treba ustrážiť keď sa pohybuješ v top. pozíciach :p

samozrejme aj top hráči majú poriadne deff...:D ...v každom meste som mal aspoň 400 pozemnej deff a mestá rozložené podľa surovín a do každého jedného som sa vedel dopraviť za max. hodinu z birkami

No veď to, treba spoluprácu... A aj toto som spomínal... To ti ide, brať mestá keď ich nik nebráni, či? :)

a prečo by som mal sám útočiť proti ally? :cool: ...útočím 1 vs. 1....a nepotrebujem xyz hráčoch aby mi čistili mesto predtým a jemu v tej rýchlosti nestihnú prísť ani podpory pred útokmi...toto je stratégia...či kde si videl v reále žeby niekto zaútočil potom šiel domu a po niekoľkých hodinách útočil znova? :D..také útoky nemajú veľký zmysel jak v hre tak ani v reál živote
 

DeletedUser

Hosť
ale ako hovorím musí si to ustrážiť keď si vo vojnovej zóne tak nejaký menši beton tam musí byť nie? a ďalšia vec je že keď tu obranca nieje tak to je hlavne v noci a tam potom ideš do nočníku
 

DeletedUser

Hosť
samozrejme aj top hráči majú poriadne deff... ...v každom meste som mal aspoň 400 pozemnej deff a mestá rozložené podľa surovín a do každého jedného som sa vedel dopraviť za max. hodinu z birkami
A keď tam, nie si, 400 deffky ti asi ťažko pomôže...

...útočím 1 vs. 1...

Ser**š si do huby :D Napíšeš, že nejdeš proti betónu biriek a teraz, že útočíš 1 na 1, tak sa rozhodni, čo robíš :D
 

DeletedUser

Hosť
ale ako hovorím musí si to ustrážiť keď si vo vojnovej zóne tak nejaký menši beton tam musí byť nie? a ďalšia vec je že keď tu obranca nieje tak to je hlavne v noci a tam potom ideš do nočníku

deff nejaká v každom meste musí byť...ak nie priamo v ňom vyrobená....no treba vystihnúť kedy tu nie je...a tak na kappe som pár krát šiel aj cez nočník...ale to sú už fakt krajné prípady...väčšinou sa útočí s OL ráno po nočníku...
 

DeletedUser

Hosť
A keď tam, nie si, 400 deffky ti asi ťažko pomôže...

Ser**š si do huby :D Napíšeš, že nejdeš proti betónu biriek a teraz, že útočíš 1 na 1, tak sa rozhodni, čo robíš :D

ty si se*eš do huby :D ...a 1vs. 1 je betón?...čo potom chceš útočiť po mestách duchov či lepšie sa ti útočí proti mestu v ktorom je niekoľko stovák biriek už zo začiatku servera :D

....ak tam nie si máš smolu....to je to vystihnúť nepriateľa :p...len som zabudol na ostrove mať 2-3 mestá a len tak huknúť s 1200 pechoty pred dobývaciu OL a ešte stihnúť nejaké tie birky tak nie je o čom...OL ide ku dnu...vidno že stratégia malým deťom nič nehovorí :cool:
 

DeletedUser

Hosť
ano to je pri vzbure ale nie pri dobývaniu

Veď ja som písal o vzbure, že tam treba spoluprácu... Čítanie s porozumením ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore