Kaviareň sveta Achilles

DeletedUser

Hosť
Ono pozri už neostáva dlho času možno rok, možno 2 roky.... Potom sa spustí další svet ;)) A tam možte skusit svoje štastie.... Ja osobne stavím na skipiho... Ja lamka žijem a prežívam SH vdaka nemu ;))
 

DeletedUser

Hosť
Poďme riešiť to, ako si Skipi myslí, že jeho odchodom končí ally chaos :D
 

DeletedUser1720

Hosť
jakom lamerskom? vsak to je svet hrdinov tam su iba hrdinovia vsetkych hrdinov :D
 

DeletedUser1879

Hosť
ja tam nie som tak tam nemôžu byť najväčší hrdinovia predsa :D
 

DeletedUser1879

Hosť
no bezo mňa sú tam len menší hrdinovia :D a tí čo tam ušli aby sa mi schovali :D
 

DeletedUser3132

Hosť
Poslušne hlásim súdruh pán Vojvodca luckzloser že svet Achliles som opustil vten den ako aj súdruh Konzul Skipi. Spolu z ostatnými som dal RESET.
 

DeletedUser

Hosť
Tak vidim ze tu to tiez zije hrdinsky sa asi bojuje tak velmi ze sem nikto nema cas ani prispiet radsej :D
 

DeletedUser3132

Hosť
tak ak by sme porovnali počet príspevkov hrajúcich členov tohto sveta lám a nehrajúcich tak nehrajúci (my) tuna prispieva viac než ty hrajúci....
 

DeletedUser

Hosť
asi nie je vsetko ok, ked sa sem chlapci stale pozerate, resety boli potom prejav oddanosti skipimu ale vnutorne ste s tym asi nesuhlasili.
ja ked som resetol na zete tak ma ten svet prestal zaujimat a nebol som odvtedy ani na jeho fore.
takze nadalej to tu ironicky komentujte, ste najlepsi..
 

DeletedUser

Hosť
ty si teraz odkial prebral jasne vsetci s tym vnutorne nesuhlasili a preto presli so mnou do jedneho na inu hru :D a ukazka zaujmu dvoch ludi teda mna a peta ktory ani nebol so mnou v CHAOS je pre teba asi dostatocna na to aby si toto vydedukoval alebo zeby som ja nebol vnutorne stotozneny s tym ze som sa donutil resetnut nemusim byt najlepsi ale aspon niesom niekto kto slahne spojencovi noz do chrbta ale ak vas taka hra bavi je to vase pravo samozrejme
kazdy si moze slobodne vybrat byt zradca a klamat robit zlo vyvolavat hadky ociernovat a nadavat :D aj nadavky vam boli vlastne :) ale tak je to vasa volba
 

DeletedUser

Hosť
sultan pytam sa ta teraz osobne mas nejaky problem mas so mnou nejaky problem mam dost tvojich narazok na mna ako osobu si clenom teamu a ocividne sa vozis po mne ako po hracovi v narazkach a posmeskoch pokial viem toto funguje obojstrane hraci by mali respektovat team a team by mal respektovat hracov alebo ma innogames nejake ine pravidla pokial viem nie
nechci zacat vojnu so mnou sultan ja niesom 12 rocne decko co sa trasie pred bannom na mna neplati ani farba na nicku ja viem svoje
nikdy som neutekal a ani nemam pred cim
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Já jsem nikoho nejmenoval... ale když to vztahuješ na sebe tak proto asi máš důvod.. že by ses poznal??:)
pokud jsi se poznal tak mám pravdu a není třeba se tady rozčilovat a pokud ne tak proč se ozýváš??:)

v diskuzi má každý právo na svůj názor na danou věc a můj názor na Tvůj úprk z Achilla je takový jaký je, není neslušný, není provokativní je to prostě názor, je nakaždém ať si udělá svůj, to že se Ti to nelíbí je Tvoje věc, ne moje a ani nikoho jiného kdo by se Ti náhodou odvážil oponovat..

chceš respekt, ale sám nerespektuješ žádné názory které by se Tě mohly dotknout.. zajímavé zajímavé..

a coby člen fora se mužu zůčastnit jakékoliv diskuze stejně jako všichni ostatní:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
coby clen fora by potom na teba nemali platit ale ani ine pravidla co sa tyka urazok na teba pokial mas farebny nick niesi len uzivatel fora pokial ano neboli by tresty za komolenie tvojho nicku alebo robenie si srandy :) len tak mimochodom alebo ako to je si obycajny uzivatel fora ked sa ti to hodi a clen teamu ked sa ti to hodi zaujimavy poznatok ale cisto nahodne po tom co vsetko som pocul ma to vobec neprekvapuje

vies nemusi obcas menovat je jasne ze prides k diskusii kde reagujem ja a rypnes si mozem to zacat robit aj ja ak mas zaujem cisto teoreticky bez menovania a uvidime ako dlho by trvalo kym by som dostal prve upozornenie :) alebo by sa to rychlo premazalo aj to som videl v akcii par krat som to tu videl aj ked ta nemenovali tresty padali takze opat nejaky iny meter vsak nezabudaj par ludi cita vsetko a taktiez si pameta prilis vela

Moj uprk z achila pokial si tam nebol zdrz sa svojich komentarov tak ako by som ja mohol hodnotit ine uprky o jednom minimalne viem hovorim ja necitim prehnane neviem co voci farbe nicku pokial viem svoje

ja respekt mam u ludi u ktorych to zato stoji u ludi ktorych nazo ma netrapi mi nezalezi ani ci mam respekt
 
Hore