Všeobecná diskuze o Orákulu

DeletedUser

Hosť
Práce na prvním čísle jsou už v plném proudu, takže se můžete těšit. Přesné datum prvního vydání není ještě známo, ale počítá se s tím, že byste měli první řádky tohoto časopisu ochutnat někdy v půlce října.

A teď mám pro Vás jednu malou nabídku. Pokud se chcete podílet na tomto časopisu, i když jen minimálně, tak neváhejte. Jednalo by se především o konzultaci ohledně časopisu, abychom věděli jaký názor na tento časopis hráčská komunita má. Taktéž se ještě zmíním o odpovídání do jednoduchých anket (které najdete například v Paladinovi) Samozřejmě, že Vaše jméno bude zmíněno, takže se nemusíte bát, že to bude práce jen tak. Tato práce je nezávazná, tudíž ji můžete kdykoliv odřeknout.

Máte zájem? Přidejte si mne na Skypu. Jak? Předpokládám, že jste na to dost zruční, takže můj nick na Skypu najdete po kliknutí na ikonku Skypu, která se nachází pod mým profilem nebo napsáním jednoduché SZ.

Děkuji.
 

DeletedUser

Hosť
Není problém, tedy pokud budeš i chválit a ne jen kritizovat. :rolleyes:
 

DeletedUser302

Hosť
Orákulum ??? To má byť akože čo ??? :eek:
A nepíšte že veštiareň ...
Ide mi skôr o to ako de...ne to znie, Mohli ste kľudne ostať pri Greponovinách ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Takže zaprvé, Greponoviny byl úplně jiný projekt, od kterého si my naprosto distancujeme.
S tímto projektem to nemá nic společného.


Jinak proč Orákulum? Toto jméno bylo vybráno pro časopis proto, jelikož vyhrálo hlasování na CZ fóru, kde se o názvu jednalo. Zde je citace mého kolegy a zástupce, co se časopisu týče, můžeš to brát jako oficiální stanovisko.

Podívej se třeba tady:
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/orakulum
http://sk.wikipedia.org/wiki/Ve%C5%A1tiare%C5%88

Název Orákulum jsme zvolili kvůli jeho "ŘECKOSTI". Bylo to místo, kam se chodívali radit mocní vládcové. Orákula působily jako takové sběrny informací, na jejímž podkladě vykládali budoucnost - takové knihovny vědomostí.

V české verzi Grepolis se také Orákulum vyskytuje, protože tento výraz přeložený do čestiny zní Věštírna.
 

DeletedUser

Hosť
nechaj to tak na takychto prispievatelov sa nema vobec reagovat keby normalne vyjadril preco sa mu to nepaci a dal navrh na iny nazov tak to hej a po dalsie mne je uplne jedno ako sa bude volat u mna bude rozhodujuci obsah a podla toho budem hodnotit keby sme vsetko zahodili a ohodnotili len podla mena tak neviem kde skoncime (inak btw preco sa aj u nas nehlasovalo o nazve ale len na ceskom fore hm )
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Na takové příspěvky právě musím reagovat, jinak by to vypadalo, že se jen tak necháme ponižovat a nemáme svůj názor.

A co se týká toho, proč se zde nehlasovalo, velmi se všem omlouvám, bohužel v tu dobu, když byla na CZ fóru tato anketa spuštěna, tak nebylo úplně jisté, zda bude SK Grepolis součástí našeho časopisu. Teď už to jisté je, takže se bát v tomto ohledu nemusíte a za případně vzniklé škody se omlouvám. Jinak název Orákulum je myslím pěkný. :)
 

DeletedUser

Hosť
ok v pohode ja len ze je to strata casu tie reakcie ale kludne nuz mne akoze nejak ta anketa nechybala ale ked uz tak uz ale je to v celku logicke naco robit dva casaky pre nas aj tak nas beriem ako jeden celok (sice mam 24 ale ceskoslovensko je pre mna nejak stale zive) aj tak som v cechach celkom casto ked treba :) tak ako vravim hlavne aby bol obsahovo kvalitny a nazov je len nazov :)
 

DeletedUser

Hosť
:)

ten názov je dosť nezvyčajný a preto sa mi páči :D veľa šťastia ku krokom v časopise. a ako písal skipi dvôležite je to čo je vo vnútri :D
 

DeletedUser

Hosť
No hm, název je důležitý, ale důležitější je obsah:)
a hlasování pokud vím nebylo uzavřeno ta anketa je pokud vím stále otevřená:)
ostatně otevřít se dá vždycky:D
 

DeletedUser302

Hosť
Ano ludia máte pravdu nieje dôležitý názov aj keď nás z hlasovania o ňom úplne obišli. Dôležitý je obsah. Tak vám držím palce nech to vážne stojí za prečítanie.
A áno Jonik Treba reagovať aj na nemilé ohlasy.
Sem tam rád pobúrim svojim vyjadrením ;)
 

DeletedUser

Hosť
Jak už jsem psal. Neobešli jsme Vás schválně. V době spuštění ankety nebylo jisté, zda Orákulum bude součástí i slovenské komunity této hry. Takže doufám, že Vás aspoň prvním číslem trochu potěšíme. ;)
 

DeletedUser

Hosť
tak mna by neprekvapilo keby stiahli skipiho alebo lancelota :sledge:
 

DeletedUser

Hosť
pochybujem ýe by skipi zvládol tých 60 miest čo má + ešte toto... :connie:
 

DeletedUser

Hosť
sak uvidime, tusim tambude jedna sekcia kde mozno aj od Nibiru nieco najdete, pokial to bulo hodne uverejnenia :))
 
Hore