Všeobecná diskuze o Orákulu

DeletedUser

Hosť
jj najlepsi je acrobat reader ale ten je tusim plateny ja som ho mal v kancelarskom baliku tak neviem :)
 

DeletedUser1720

Hosť
tak to neviem cije plateny ale stahujem ho :D

skipi este raz dik uz to ide :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ten jeden prispevok si vymaz mas double post aby si sa vyhol neprijemnostiam a jasne rad pomozem ak viem :)
 

DeletedUser1249

Hosť
uz sa tesim vecer tu som ako na velkom bielom ...koni:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som nezacal citat este ani stvorku. Moc rychlo to podla mna robite. :D
 

DeletedUser

Hosť
škoda, že štvorku nespravili v pdf. , ale na 5 sa teším :D


Pardon v pps. :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Už by to mohlo vyjsť. Hádam na svojich čitateľov nezabudli.
 

DeletedUser

Hosť
hm tio by bolo blbé... makali na tom týždne a zabudnú to vydať :D

//si pamätám... na jedno číslo som čakal do dákej 11 večer... mama penila... chcela aby som šiel chrapkať... a oznámenie... "číslo dnes nevýde, z dôvodu..." ma šlo poraziť :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No tak, asi to zažiješ znova. Mne sa už nechce čakať dneska.
 

DeletedUser

Hosť
:-D nasa mila redakcia znova nevie dodrzat slovo akoze nek rovno povedia ze este tyzden to nevide lebo nevedia si dodrzat slovo zas bude to cele o nicom kedze to zas bude cele neskoro
 

DeletedUser

Hosť
ale zase no...
redakcia za to nie je platená a robí to len vo volnom čase (miesto napr. hrania grepu :D) a preto, aby čitatelia vedeli čo sa vo svetoch deje...

nemôžem povedať, že sa mi to pozdáva ttakéto meškanie, ale oni pokial môžu, tak to vydajú...

a keď sa Ti to nepáči, tak si môžeš urobiť predsa vlastné noviny... a potom kritizuj :)
 

DeletedUser

Hosť
Wotan ako kazdy mesiac si predviedol svoj duchaplny prispevok stylom ktory ani nebudem komentovat radsej :D
 

DeletedUser

Hosť
To len kvoli nemu to meska. Jonik len cakal ze jak sa zas Wotan predvedie. :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja to ani neberiem tak ako ten čítateľ Wotan, proste v klídku si na to počkám, neznervózňujem sa...I keď občas som náladový :D
 
Hore