Taverna sveta Pi

DeletedUser4379

Hosť
Tak ide to pomaly, na Kappe to šlo ako po masle a teraz, pomaličky... :D
 

DeletedUser

Hosť
No krachnu za chvilu :) nechapem ako može samosss vladat taky tlak :D

som počul že si odtiaľ odišiel nejako hodinu po mne..:) však koľko ich bolo v spoju niečo cez 60 a ja sám som im prebral jedno mesto..:D síce ptm oni mne prebrali 2 mestá ale to som očakával..ale tam sa to nedalo proste som musel odísť aj s takýmto rizikom..:)
teraz neviem ako to tam je ale asi sa veľmi nezmenilo....:) no hej má toho určite plné zuby...a ja so s ním vždy bol za dobre ..je to dobrý hráč ale niektorí hráči nechápu o čom je spojko..žial tých tam má viac než dosť..:)
 

DeletedUser4452

Hosť
Mne včera prebrali mesto..:( Ale čo už, je to len 2. prebrané mesto za pol roka, môj rekord..:D
 

DeletedUser4379

Hosť
Heh :D Ja už idem tiež pomaly dobýjať mesto no, ale vieš veľa vecí v škole som mal :D
 

DeletedUser

Hosť
To čo je za spojko Nudapláž PETERKY aj skaldan odišli ? starý znamy :))) prečo čo sa deje ?
 

DeletedUser3213

Hosť
Mne včera prebrali mesto..:( Ale čo už, je to len 2. prebrané mesto za pol roka, môj rekord..:D
Keď betonujé kmeň a spojenci tak nieje problém :) že ? o_O

Ja keď som hral na Achilese tak som prišiel za celé svoje pôsobenie len o 1 mesto. A to som ešte podcenil vtedy situáciu ale to je už jedno :D Bránil som len s Hráčom bez Mena, len ja a on, nerozlučný partáci :D

Naše a jeho birky čo keď sa tuším preberalo
To sme boli ešte útočný hráči, potom som sa na chvíľku prestaval na obranného hráča a mal som cca 30 000 biriek a 34 000 pozemnej armády. Mám aj sreen niekde v pc ale boh vie kde to je :D
ws8tc1.jpg
 

DeletedUser4452

Hosť
Keď betonujé kmeň a spojenci tak nieje problém :) že ? o_O

Ja keď som hral na Achilese tak som prišiel za celé svoje pôsobenie len o 1 mesto. A to som ešte podcenil vtedy situáciu ale to je už jedno :D Bránil som len s Hráčom bez Mena, len ja a on, nerozlučný partáci :D

Naše a jeho birky čo keď sa tuším preberalo
To sme boli ešte útočný hráči, potom som sa na chvíľku prestaval na obranného hráča a mal som cca 30 000 biriek a 34 000 pozemnej armády. Mám aj sreen niekde v pc ale boh vie kde to je :D
ws8tc1.jpg

nemám v meste spolu ani 10 vojačikov od ali..:)) Všetko od seba..:)
 

DeletedUser3213

Hosť
To je super potom daj zopár srenov ako dopadli útoky na teba alebo niečo také zaujímavé, rád si to pozriem :)
 

DeletedUser5255

Hosť
Nazdar :) a ja že také už ani nefunguje :DD som rád že som tu našiel ľudí
ak sa môžem zapojiť do debaty tak mal si tam krásny betón :D
otázka pre carodejnici za 10.000 euro
prečo si preboha napísal že končíš a potom si odišiel zo spojka ? :D ako viem nebolo to ideálne ale zasa parťákov si nemusel opustiť.
A hlavne nie zadarmo pustiť mestá.Mohol si byť s nami pri IMM :)
 

DeletedUser4452

Hosť
Nazdar :) a ja že také už ani nefunguje :DD som rád že som tu našiel ľudí
ak sa môžem zapojiť do debaty tak mal si tam krásny betón :D
otázka pre carodejnici za 10.000 euro
prečo si preboha napísal že končíš a potom si odišiel zo spojka ? :D ako viem nebolo to ideálne ale zasa parťákov si nemusel opustiť.
A hlavne nie zadarmo pustiť mestá.Mohol si byť s nami pri IMM :)


Ja som mal v nejakom meste ten krásny betón? :))

a XXCX, neviem pod akým nickom hráš, ale takto do éteru svoju armu na fronte len tak ľahko nedám..:)
 

DuckySK

Member
KRAL JAN:Volá sa presne tak isto (teda volal sa keď som sním hral) ako na forku :)
XXCX:Ahoj :) Jak sa darí ešte si ma pamatáš z Lambdy ? :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Ducky, helóóów :D Teba som dlho nevidel...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Servus ani nemam tolko času na BIA :) tak si staviam inde :) v pokoji
 
Hore