Taverna sveta Pi

DeletedUser1504

Hosť
Markus-Mark:
Absolútny nezáujem vedenia o ostatných v aliancii, keďže si odídu na dovolenky bez oznámenia a poveria vedením hráča ktorému trvá odpísať na správu 3 dni...
 

DeletedUser

Hosť
Mno jestli Vám do toho mohu vstoupit.. tak o kvalitě aliance rozhoduje hodně věcí a jedna z nich je atmosféra která v ní panuje:) jistota že všichni jsou na jedné lodi, jeden za všechny všichni za jednoho:) méně zkušení, nebo méně aktivní respektují pokyny těch aktivních a zkušených, a tito zase nevyužívají slabší členy jako pěšáky na odstřel.. pokud skupina jedinců sleduje jen vlastní zájmy a využívá k jejich naplnění své kolegy.. nu.. každého věc, ale z touto aliancí bych tedy opravdu hrát nechtěl:)
a vy sami si nyní řekněte jak fungují Vaše aliance:)
 

DeletedUser4786

Hosť
kral jan koho ty si prosím ťa rozbil ?? ved si nikdy súperovi mesto nedokázal dobyť iba po vlastných preberáš mesta tak to sú teda veľké úspechy.....
apolon ku demokratickému blbcovi ako si ty sa vyjadrovať už nemienim....si taký mudrý že by si mal zasadnúť medzi tých politikov,s nimi by si si rozumel dobre keď že si na takej istej úrovni ako oni.....
 

DeletedUser4170

Hosť
Ale no Trencanko,uz ani vtipny nie si len stale omielate to iste a tie iste prirovnania,to uz nikoho nevytoci ale ani nepobavy,nech ti povedia nieco nove kedze sam mas v hlave prievan:)....apropo uz mas vymene pampersky ze si sa tu konecne po resete na PI ukazal?vies co neodpovedaj,nezaujima to nikoho :)...vase ega boli vacsie ako schopnosti a tak ste aj dopadli,zbytocne sa tu budes navazat do mna ci Jana su to len prazdne dristy ty hrdina...som na urovni politikov no a?:)...na spozorovanie tvojej urovne este nebol vynajdeny mikroskop...
 

DeletedUser4786

Hosť
Lebo len ty si úžasne zaujímavý,neskončil som preto lebo som sa niekoho bal a to bož nie vás ale kvôli pracovným povinnostiam......pokiaľ nevieš tak nevyprávaj ty hviezda naša......
 

DeletedUser1504

Hosť
Takze Pretoriani sa nam spojili s Nesmrtelnymi a vznikli nam Nesmrtelni pretoriani. Hura hura.
Ale zatial im to nepomohlo, su takmer 5 milionov bodov za BiA.
Predchadzal tomu navrat marnotratnych synov z Gates of Hell. Len uz neviem, ci sa vratili vsetci.
 

DeletedUser1504

Hosť
Medzi najsilnejsimi dvoma spojenectvami to posledne dni dost vrie.
Prebralo sa dost vela miest, ale vyzdvihol by som hlavne ponizenie este donedavna tretieho najlepsieho hraca ubiko (BiA), ktoremu Nesmrtelni Pretoriani prebrali za tri dni 15 miest a poslali ho na 59. miesto.
 

DeletedUser1504

Hosť
No pozeram, ze BiA to zobrali riadne zostra. Cistia vsetkych svojich neaktivnych hracov.
 

DeletedUser4170

Hosť
Hrac bol neaktivny s mestami takmer bez sance na reakciu,nic vynimocne to nie je,nie je problem prebrat egoistu ktory sa rozhodne skoncit a neda o tom vediet,po prebrati par miest bol vyhodeny,takychto hracov nechceme,nech si ich NP nechaju...
 

DeletedUser

Hosť
to je snad normální postup ne čistit neaktivních a přebrat jich ? či se někde dělá jinak ?obrtlik ty mě přijdeš zaujatej jen na jednu stranu a nedíváš se na tu druhou co se týče ubiko tak mohl zůstat u NP a nelést k nám ty města jsme si mohli vzít když byl u nich a možno by to bylo pro naše hráče záživnější navíc být na mě tak se u nás neobjeví ani jeden pretoš nemáme zapotřebí nabírat jejich hráče na co jen si tím sami škodíme ....nebudu se opakovat jak píše apolon....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
Možno y sme mali našich červených nechať NP..:) Asi sa to tak robí na iných svetoch..:)
 

DeletedUser1504

Hosť
Samozrejme, ze som zaujaty, ved som uz pisal, ze za to dostanem BMW.
 

DeletedUser

Hosť
BMW kdyby si napsal náký žihadlo ale za bavoráka v dnešní době :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak nevím, ale vypadá to, že na jaké město si ukážu, to mám... Dost rajčat na hranicích staví jen deffku, a nechají se v klidu a míru rozebírat... :)
Včetně Obrtlika... :D
 

DeletedUser4170

Hosť
...ked to cita niekto kto nehra na Pi tak nevie ani Ň o com pises,to ze pises bludy je uz druha vec a ze to robis zadarmo je irelevantne,ked nieco robis zadara tak to mozes odflaknut...typicka vlastnost lenivych ludi ale takych je viac takze nemusis mat z toho tazku hlavu...BMW za tvoje clanky?nesranduj max. tak jednu-dva poza usi,toho su tie clanky hodne :p...
 
Hore