Taverna sveta Mu

DeletedUser

Hosť
Ej :D .... lubo ja si ta pametám tvoje meno sa mi halí pred očami, jedine tam majo spoznal fajku vila a dosť


Choď do trolla :D Mám zlú pamäť, ale pamätám si ich o trochu viac :D Hádam nedostanem za výraz choď do trolla po včerajšej bananománií ban :D :D
 

DeletedUser3213

Hosť
:D Ja som pravý Marťan pametám si vatčinu hráčov ty si pristahovalec :) od planety trójske impérium
 

DeletedUser3139

Hosť
no neĎ nevidel začiatok tak vidno že ma nepozná škoda ž som neból prvý.. ale na vilka som sa nechytal..... on spal 5 hodín denne a zlatkoval o život keď bolo treba :)
ja som ból max druhý... ale vedšinou tretí lebo suchár bol druhý :D ale ten hral sám a vel kb dostal že išli do neho... :) a pri tom mal pakt s marťankami :) ale tak bola to tam zábava no vlka sm prinútil hrať na iote.... a potom som mu tam zobral mesto a ól som z toho šťastný že sa mi to samému podarilo bez pomoci :D na thete sa mi dobre hralo... dobrý tým sme boli ja a Viliam... :D a pretorians nevedeli.. a pri tom na ete boli jednoznačne najlepšie spojko bez ohrozenia vtedy a na thete mali 1,2,4 spojko boli sme tretí a dali sme ích dole.... xD tomu sa hovorí kvalita proti kvantite... :D :D :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Ale zase mne sa videlo ked utočili na začiatku vilo jericho vladimir suchar vlastimil a fajka, alebo ked utočili fajka a vilo to boli dobrý hráči taká medi sebou elita neviem či kamaráti ale ich útoky sa mi páčili , fajka nič take nezverjnoval ako vilo ale oni dvaja ked utočili spolu tak katastrofa pre obrancu :) :D

UP1 : Ale na začiatku na Thete som bol v inom spojenectve a pozývali ma k marťanom a ja že načo nejdem tam také spojko som si tak vravel, a spravil som dobre že som prijal pozvánku keby že niesom marťankom tak by som nikdy nenahral toľko dedín čo som nahral, nespoznal by som kopec dobrých ludí a nenaučil by som sa hrať GR
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Neviete kedy ma byť ten svet? A fakt sa ma volať MU? A mohli by dať noveho boha ;)
 

DeletedUser

Hosť
Nezdá sa, že všetko vidíš :D Začiatok sveta je neznámy, názov je Mu, nový boh nebude :D
 

DeletedUser4034

Hosť
prosím len nie vzburu stav je :
dobytie 4 - vzbura 8 !!
Prosím dajte tam dobytie vzbury už tu bolo dosť !
 

DeletedUser3139

Hosť
aj ja si myslím.. ja cchem aj iné robyť ako tu čakať na OL... :D dobytie je lebšie
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Ale zase pre mna je dobytie lahšie ako vzbura ale tak je mi to jedno začnem prvý den :D nech nemusím dohánať :)
 

DeletedUser

Hosť
dobytie je že vyvolam povstanie a 12 hodin musim čakať a za ďalšich 12 hodin musi tam dôjsť OL alebo že aspoň 2 minuty druhej fazy aby tam prišl a ol ale moja otazka je že čo je vzbura? A koľko dni vopred daju vedieť že bude novy svet?
 

DeletedUser4474

Hosť
Podla mna by to mal byt svet zo vzburou a 6-mi bohmi,čiže nový svet hero zo vzburou a bez nočného bonusu.
 

DeletedUser

Hosť
Dobytie bolo, je a vždy bude len pre lamy ;)


Ja osobne by som ten systém z hry vyhodil :D
 

DeletedUser

Hosť
chudáci všichni ti co s tím systémem absolvovali celou Alfu, získali první zlušenosti s hrou a svojí aktivitou jiusadili na zdejším trhu.. no holt jsou lamy:)

je paradoxem že vzpoura byla do hry zavedena právě kvuli lamám.. mohu-li si dovolit tak označit hráče kteří nebyli schopni pochopit kdy napadenému posílat podporu a kdy útok tak, aby mu pomohli s obranou... právě proto byla do hry zavedena vzpoura u které obránci jen brání a útočníci jen útočí... u dobývání se to muselo kombinovat...

ale to sem píšu jen pro osvětlení jako historický fakt.. s nadhledem vidím, že oba systémy mají něco do sebe a oba umožňují silně taktické a promakané souboje, kdy se dá hrubá síla zdolat šikovností, ale kde stejně dobře může hrubá síla zvítězit..

věřím že na Mu nebudou jen lamy, pokud zde bude dobývání:) naopak věřímže ať tady bude cokoliv tak všichni dokáží, že nejsou lamy a dokáží co umí nezávisle na tom zda bude systém přebírání města podle jejich gusta nebo ne
 

DeletedUser

Hosť
však ako píšeš, z historického hľadiska sa staré veci nahradzujú novými a lepšími, keďže Grepolis už má pár rôčkov, lám by už malo byť po menej.

"systém preberania mesta podľa ich gusta" - prečo by mal niekto hrať svet, ktorý mu z tohto hľadiska nevyhovuje? Osobne si myslím, žeby jeden systém úplne stačil a netreba hovoriť, ktorý je ten lepší, obľúbenejší a za ktorý sa INNU hrnie viac peňazí do vreciek.
 

DeletedUser

Hosť
Do toho nikoho nenutím.. jen by bylo zajímavé pozorovat dobývací "lamy" na světě se vzpourou a geniální hráče vzbouřence na světě s dobýváním.. pakby se ukázalo kdo je lama...:)

Pokud označuješ hráče preferující dobývání za lamy, tak by bylo fair jim ukázat jaké lamy jsou na jejich kolbišti, a neutíkat od toho s poukazem na to, že systém "nevyhovuje" dobrý hráč se přeci zvládne přizpůsobit...

jako hráče Tě plně respektuji, neznám ani zde ani na cz světech moc srovnatelně dobrých, ale rétorika kdo dobývá je lama, kdo jede vzpouru je dobrej mi přijde lehce unfair.. a nejen z toho důvodu, že vzpoura byla zavedena kvůli lamám.. jako alternativa pro lidi co prostě nebyli schopni kombinovat útoky a podpory..

ostatně proti grepolisu 2.0 se vedly rebelie a přitom byl jen "novým a lepším" nebo ne? proč potom ty rebelie?:)
 
Hore