Taverna sveta Mu

DeletedUser3132

Hosť
ja chcem nasledovne:
rychlost sveta: 0,5
dobyvanie
pocet celov v ally 5 000
a ak nebudu nasledovne nastavenia tak tam nejdem!
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak nech dajú dobývanie je mi to jedno úplne :D a rýchlosť 3 :D 24:00 - 6:00 nočný, čo cez noc mesto dobyjem
 

DeletedUser

Hosť
No hlasování mezi vzburou a dobýváním je vždycky těsné, takže se uvidí, co bude. Sám jsem zvědav :D
 

DeletedUser

Hosť
Niéé vzburu treba :D A nocák 0:00-8:00, spávam dlho :D aj do 9:00 keby sa dalo :D
 

DeletedUser3139

Hosť
Niéé vzburu treba :D A nocák 0:00-8:00, spávam dlho :D aj do 9:00 keby sa dalo :D
majinko od kedy si hral na thete?.. od začiatku či od kedy že si tam spoznal legendy?.. :)

Ak nočný bude od 00:00 do 6:00 a bude tam systém starého dobývania a rýchlosť nad 2 tak by som tam aj šiel pozrieť... členov v ally samozrejme nie 100 :) ani 30 zlatých 50 stačí :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Keď si sa začal pýtať, už som tušil, že si hral, ale mám pre teba zlú správu, nepamätám :D :p
 

DeletedUser4034

Hosť
prava ruka teba som tu nečakal :D

Okrem toho .......
kto tu hrá najdlchšie keď sme to už začali rozoberať ??
 

DeletedUser

Hosť
Nemám dobrú pamäť :D K Marťankom som sa pripojil dosť neskoro, stál som na druhej strane... No ale aj teraz na Lambde sa objavilo pre mňa celkom dosť kvalitných hráčov, ktorých si pamätám práve z Thety...
 

DeletedUser3139

Hosť
no ja som hral za marťanov do kým ma morálka neunudila.. :D a na mape iba modré a zelené mestá okolo mňa...
 

DeletedUser

Hosť
Ja som vás mal okolo kopu a aj som sa čudoval, že ešte žijem :D Ale keď ma už začali rozoberať, napísal som Vilovi...
 

DeletedUser3213

Hosť
Ej :D .... lubo ja si ta pametám tvoje meno sa mi halí pred očami, jedine tam majo spoznal fajku vila a dosť, ale čo tak zabudnutý jericho ? ten bol tiež dobrý hráč hlavne ofenzívny, a čo tak vlastimil ? nič vám to nehovorí ? :D ha :D

Vilo, fajka, jericho, vlastimil, lucky, vladimir bels origon ? to bolo dosť ofenzívny hráči hlavne : fajka vilo, jericho vlastimil vladimir
Na začiatku to boli legendy pre mna :) alebo sagar ? achiles to nič vám nehovorí ? :) niektorým asik áno :)
 

DeletedUser3139

Hosť
jj jasné ja si ích pametám vladka a tak :D veĎ ja som ho naverboval k marťankom a potom pretorians sa do neho pustilo a ja s viliamom sme ho sami ochránili.. :D :D :D a pretorians boli dosť silný a padli na hubu poriadne.. :D aj Lenka28 :D tú si zabudol... joker77 rebell yell... :D a suchar alebo ako sa volal :D je viac dobrých hráčov ale na thete nehrali.. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Jasne lenku trošku pametám :) aj suchára toršilinku :), ano sú ale tak tý čo hrali na Thete :) vilo on ešte niekde hrá ?

Ale tak ja som mal dobrú partiu môj ofenzívny kamoš bol Harinoo, ale tak ja sa nemusím hambiť 3 kráť off dňa je celkom slušné na 33 miest čo som tam nahral potom som skončil
 
Hore