Taverna světa Sigma

DeletedUser

Hosť
Zdejší tým se jasně vyjádřil k tomu jak s výsledky ankety naložil a udělal maximum pro to co z ankety vyšlo.
Kdo není schopen pochopit, že menšina neurčuje vše, ale toleruje menšinu, tak má smůlu.
 

DeletedUser5292

Hosť
Na nic nastavenia, moralka zabezpeci neatraktivitu, svet je pomaly - tak na 2roky, dobývanie detto, chcelo by to svet ako XI

sklamany som , priznam sa.
 

DeletedUser

Hosť
dva roky netrvala ani tuším ani CZ Alfa a ta měla rychlost 1/1, všichni se na ní učili a divy na ni byly implementovány opravdu pozdě..
Je mi líto, ale světy nemohou být stále stejné, to je to co by bylo neatraktivní..

mrzí mě zklamání některých, ale těší mě nadšení druhých
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4786

Hosť
Mám jednú otázku,pokiaľ je tam rýchlosť 2 tak dobývanie miest bude trvať 12 hodín či 8 hod. ?
 

DeletedUser4999

Hosť
Škoda toho dobývania, ale čo už :) Ale to nastavenie vyzerá velmi zaujímavo. Podla mňa je rýchlosť sveta 2 úplne ideálna, aj vzhladom na to že svet netrvá mesiac či dva a pohyb jednotiek 3 dáva šancu na agresívnejšie boje. Snáď sa podobného nastavenia dočkám aj pre vzburu :)

Inak, nabudúce by ste mohli dať aj anketu či chcú hráči hrdinov a či nie...
 

DeletedUser4786

Hosť
Ďakujem za odpoveď,8 hodín je naozaj krátko,12 hodín je v pohode.
 

rapter6

Member
Dĺžku dobývania si určíš tak, že 24 hodín vydelíš rýchlosťou sveta. Napr. pri rýchlosti sveta 4, by dobývanie trvalo 6 hodín.

Ale rýchlosť 2 je pre tých čo nemajú až toľko času, pomalšia produkcia priazne, surovín... rýchlosť 3 je neutrálna.
 

DeletedUser

Hosť
8 hodin na dobyvanie je malo, vsak to sa ti niekto hodi cez nocak a mas po meste :p
 

DeletedUser4786

Hosť
Dĺžku dobývania si určíš tak, že 24 hodín vydelíš rýchlosťou sveta. Napr. pri rýchlosti sveta 4, by dobývanie trvalo 6 hodín.

Ale rýchlosť 2 je pre tých čo nemajú až toľko času, pomalšia produkcia priazne, surovín... rýchlosť 3 je neutrálna.


Mne to nemusíš vysvetľovať viem to lepšie než ty akurát už sú tu samé zmeny že človek si nemôže byť nikdy istý ako to naozaj je.
 

DeletedUser5297

Hosť
Anketa má informačný charakter. (hlasovanie v ankete tiež (myslím že bolo kvôli prehľadnosti), Preto nieje záväzné).
S morálkou nemám vôbec žiadny problém. Podľa mňa sa s tým dá hrať. A pravdu povediac :) v začiatkoch hry my veľmi pomáha získavať bb :) a kultúru.

Ja som spokojný s nastaveniami.

Už len prajem tomuto svetu dve veci : Zabavu, a čo najviac hráčov
 

DeletedUser4034

Hosť
kameň ,papier,nožnice ? :D Nie ako my tam ideme ako vlci samotary a časom si niečo najdeme .. Tak či sa k nám nepridá :D
 
Hore